Ana Sayfa Teknoloji İnternet Göz Rengini Değiştirme Sitesi (Programsız ve Ücretsiz)

Göz Rengini Değiştirme Sitesi (Programsız ve Ücretsiz)

1708
0

Sketchandcolor.org isimli web sitesini ziyaret ederek fotoğraflardaki gözlerin renklerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tamamen göz rengini değiştirmek için özel olarak geliştirilen bu online web uygulamasının sade ve basit arayüzünü kullanarak birkaç fare tıklamasıyla kolayca göz rengini ayarlamak mümkün.

Ayrıca bu sitede çeşitli iris modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz bu iris şablonlarını tek tıklamayla resimdeki gözlere ekleyerek kullanabilirsiniz.

Sonuçlar oldukça etkileyicidir.

Top 5 Websites To Change Eye Color Online

İlk olarak sayfayı açtığınızda Choose a photo butonuna tıklayarak fotoğrafınızı siteye yükleyin.

Ardından her iki göz için bir iris seçmeniz gerekiyor. Bunun için set right iris diyerek sağ göz için iris kısmını fareyle seçip belirleyin. Doğru alanı seçmek için fareyle sol tıklayıp iris alanını sağa sola yukarı ve aşağı doğru hareket ettirebilirsiniz. Ardından resmin altındaki scale isimli kaydırma çubuğunu sağa sola doğru çekerek tamamen gözü kapsamasını sağlayın. Fotoğrafa zoom yaparak yakınlaşın ve iyice doğru şekilde yerleştirin.

Daha sonra aynı işlemi set left iris butonuna tıklayarak sol göz için yapın.

iris color

Ardından set color butonuna tıklayarak sağ tarafta açılan göz modellerinde birini seçerek fotoğraftaki göz ile değiştirin. Yine sağ taraftaki renk paletinden dilediğiniz özel rengi seçme imkanınız bulunuyor.

Son olarak Done butonuna tıklayarak resmi kaydedebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

eye color

Sözünü ettiğimiz bu göz rengini değiştirme sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz