Gta San Andreas Arabaya Kadın Alma Atma Nasıl Yapılır?

Oyunda arabaya kadın atmak için ilk yapmanız gereken bir arabanızın olması. Bunu nasıl yapacağınızı zaten biliyorsunuz, hemen gidin bir arabaya binin.

Oyundaki hayat kadınları belirli yerlerde, belli sokakların köşe başlarında ayakta bekliyorlar. Arabayı yanlarına yaklaştırınca zaten kendileri otomatik olarak arabaya biniyorlar.  Eğer kendiliğinden binmezse, ekranda “iyi vakit geçirmek ister misiniz güzelim” yazısı çıkacak. Klavyeden “Y” tuşuna basın, kesinlikle arabaya binecektir.

Fakat arabanın sallanmaya başlaması yani içindekilerin icraat yapması için öncelikle arabayı tenha bir yere sürmeniz gerekiyor. Yoksa işe başlamıyorlar.

GTA San Andreas’ta bir arabaya kadın almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Oyunu açın ve istediğiniz arabayı alın.
  2. Caddelerde dolaşırken, bir kadın karakterin size doğru yürüdüğünü göreceksiniz.
  3. Kadın karaktere yaklaştığınızda, “Y” tuşuna basın.
  4. Kadın karakter arabaya binecektir.

Kadını arabaya aldıktan sonra, onu eve götürebilirsiniz. Bunu yapmak için, kadın karakterin evine doğru gidin ve arabanızı evin önünde durdurun. Kadın karakter arabadan inecektir.

Kadını arabaya almanın bir başka yolu da, bir hileye başvurmaktır. “EHIBXQS1” hilesini girdiğiniz takdirde, bir kadın karakter size doğru yürüyecek ve arabaya binecektir.

İşte GTA San Andreas’ta bir arabaya kadın alma konusunda bazı ipuçları:

  • Kadın karakterin size doğru yürümesini sağlamak için, arabanızı yavaşça ve dikkatli bir şekilde sürün.
  • Kadın karaktere yaklaştığınızda, “Y” tuşuna basmayı unutmayın.
  • Kadın karakteri arabaya aldıktan sonra, onu eve götürmeyi unutmayın.

GTA San Andreas’ta bir arabaya kadın alma, oyunun eğlenceli bir yönüdür. Bu özelliği kullanarak, oyunun dünyasında daha fazla etkileşime girebilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz.


Yayımlandı