Hafıza Kartından (SD Kart) Veri Kurtarma Programı Türkçe ve Ücretsiz

SD Card yani hafıza kartlarından silinen, bozulan veya bir şekilde kaybolan dosyaları kurtarmak için sizlere bir ücretsiz ve Türkçe, bir de ücretli ve Türkçe olmak üzere iki program tanıtacağım.

Kurtarmaya çalıştığınız SD hafıza kartı Android-iOS (iPhone) telefon veya tabletlerin kartı olabileceği gibi, dijital kamera-fotoğraf makinesi hafıza kartı yada Laptop hafıza kartı da olabilir.

Önce birincisiyle deneyin eğer olmaz ise ikincisine geçin.

Recuva İndir – Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı


Bir dönüştürücü yardımıyla yada bilgisayarın SD socketine takmak yoluyla hafıza kartını bilgisayara takın ve Priform Recuva programını çalıştırarak ana pencereden bu hafıza kartının otomatik olarak atandığı harfi seçin. Mesela aşağıdaki resimde hafıza kartı “Removable Disk (E)” olarak seçilmiştir.

Ardından kurtarmak istediğiniz dosya türlerini “Scan” butonunun sağındaki boş kutuya yazın. Son olarak “Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

recuva-recovered.jpg (720×578)

Tarama bitince geri getirilen dosyaları seçin ve bilgisayara kaydederek kontrol edin.

  • Boyut: 4.22 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe

Recuva İndir

7-Data Card Recovery


7-Data Card Recovery

Hafıza kartlarından veri kurtarmak için özel olarak üretilmiş harika bir programdır.

Fakat USB bellek veya yerel sabit diskteki verileri de kurtarmak mümkün. Silinen tüm dosyaları geri getirebilirsiniz. Üstelik bozulan veya hasar gören hafıza kartlarındaki dosyaları bile kurtarabiliyor.

7-Data Card Recovery

  • Boyut: 1.89 MB
  • Lisans: Demo -30 Günlük Deneme Sürümü
  • Dil: Türkçe

7-Data Card Recovery İndir


Yayımlandı

kategorisi