Ana Sayfa Teknoloji İnternet Hip Hop Müzik Yapma Sitesi Programsız Ücretsiz

Hip Hop Müzik Yapma Sitesi Programsız Ücretsiz

408
0

LoopLabs büyük ihtimalle dünyanın en iyi online hip hop müzik yapma servisidir ve tamamen bedava hizmet vermektedir.

Bu sitenin yenilikçi bir müzik stüdyosu bulunuyor ve bu sayede harika hip hop ritimler yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel araçları kullanabiliyorsunuz.

Üstelik yeni başlayanlar için bile kullanması son derece kolay. Çünkü sitedeki düzinelerce ön tanımlı ses döngüleri (loop) bulunuyor ve pek çok kategori altında ayrı ayrı tutuluyor. Bu kategorilerden biri de Hip Hop kategorisidir.

Hip Hop türü için çok sayıda farklı enstrumanı seçip kullanabilirsiniz. Örneğin davul, piyano, bas, trampet ve müzikal sentezleyici gibi daha pek çok farklı enstruman elinizin altında.

Dilerseniz kendi seslerinizi mikrofonla kaydedip bu siteye yükleme imkanı da sunuyor.

Bu sitenin daha başka çok sayıda aracı bulunuyor. Örneğin tempoyu ve ses perdesini değiştirebilir, yarım veya iki kat döngü ekleyebilir, ses dosyalarını bölerek ayırabilir yada birleştirebilirsiniz. Bir başka ilginç özelliği ise kanal efektlerini el yordamıyla (manuel olarak) uygulama imkanı sunmasıdır. Bozulmayı, filtreyi, gecikmeyi, sıkıştırıcıyı, nakaratı (koro) ve çıkış değerini kolayca ayarlayabilirsiniz.

İstediğiniz şekilde her şeyi hazırladıktan sonra, yine online olarak eserinizi dinleyebilir, sosyal medyada tek tıkla paylaşabilir veya MP3 dosyası formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Sözünü ettiğim bu harika hip-hop müzik yapma ve ritim oluşturma sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Sitenin ana sayfası açılınca Facebook hesabınız ile giriş yapın veya ücretsiz üye olun.

Ana sayfası üstteki resimde gösterilmiştir. Stüdyo editörünü açmak için ok işaretiyle gösterdiğim en üstteki STUDIO menüsüne tıklayın.

Bir süre sabırla bekleyin. Editörü hazırlaması 1 dakika bile sürebilir. Bende 40 saniye sürdü. Aşağıdaki sayfa açılacak.

Ok işaretiyle gösterdiğim REMIX A TOP TRACK butonuna tıklayın. Böylece aşağıdaki editör açılacak.

Artık elinizin altında tam teşekkülü profesyonel bir müzik stüdyosu var ve hem kullanması kolay hem de tamamen ücretsiz.

Önceki İçerikFotoğrafı 2 Renk Yapma Sitesi (Programsız Online) İkili Renge Dönüştürme
Sonraki İçerikEkran En Boy Oranı Hesaplama Sitesi Nasıl Hesaplanır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz