Hotspot Shield İndir Türkçe Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Engelli Sitelere Girme Programı

Hotspot Shield Elite VPN Türkçe Full indir

Türkiye gibi internet sitelerinin sık sık yasaklandığı bir ülkede internette özgürce dolaşmak için Hotspot Shield programını kullanabilirsiniz.

Türkçe dil desteği bulunan ve arayüzü gayet basit ve anlaşılır olan bu programı kolayca kullanabilir ve mahkemeler tarafından engellenen sitelere rahatlıkla girebilirsiniz.

Hotspot Shield programı sizin DNS adresinizi değiştirir ve otomatik yeni bir IP adresi atar. Böylece internette anonim yani gizli bir şekilde gezebilirsiniz ve kimse sizin kimliğinizi tespit edemez yada bıraktığınız izleri takip edemez. Zaten veri alışverişini otomatik olarak şifrelediği için kişisel verileriniz de tamamen güvende olur.

Hotspot Shield programını tek tıkla aktif ederek yasaklı sitelere girebilir ve daha sonrasında tek tıkla pasif hale getirip normal şekilde internette dolaşabilirsiniz. Çünkü her ne kadar Hotspot Shield programı hızlı bir internet sunsa da, en iyi VPN programı bile normal internete göre yavaştır.

Hotspot Shield programının tamamen ücretsiz olan versiyonunu burada paylaşıyorum. Fakat dilerseniz ücretli versiyonunu da satın alabilirsiniz. Tabii ben hiç önermiyorum ve yıllardır ücretsiz versiyonunu hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. İşimi fazlasıyla görüyor.

Not: Dilerseniz Hotspot Shield’in masaüstü programı yerine Chrome eklentisini buradan yükleyebilirsiniz. Neredeyse aynı işlevleri yapabiliyorsunuz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 13.19 MB
Hotspot Shield İndir
Hotspot Shield Alternatif İndirme Linki

Hotspot Shield Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi