Ana Sayfa Teknoloji Website ve Web Tasarım HTML, CSS ve JavaScript Öğrenmek İçin En İyi Yol ve Eğitim Seti

HTML, CSS ve JavaScript Öğrenmek İçin En İyi Yol ve Eğitim Seti

728
0

Eğer endüstri şartlarına uygun olarak Html, Css ve Javascript programlama dillerini gerçekten iyi bir şirkette iş bulacak kadar öğrenmek istiyorsanız, kapsamlı bir eğitim kampına katılmanız iyi olacaktır. Örneğin BranStation‘ın tam zamanlı Web Geliştirme kursu sizin için en iyisi olabilir. Javascript, HTML ve CSS’yi kapsayan web geliştirme kursu toplamda 10 haftadan fazla sürüyor. Toronto, Vancouver, New York kampüslerinde veya Online olarak internetten eğitim alabilirsiniz.

What is the best way to learn HTML, CSS, and JavaScript? ile ilgili görsel sonucu

Bu kursun asıl amacı öğrencileri bir web geliştirici olarak ihtiyaç duyacağı tüm bilgi ve becerilerle donatmaktır.

Eğer böyle bir imkanınız yoksa, o zaman okumaya devam…

Örneklerle öğrenin.

Web site ve blog şablonlarını indirin ve öğrenin. Web tarayıcıda açarak değiştirmeyi ve çalıştırmayı deneyin. Mesela şunu değiştirirsem ne olur diye denemeler yapın. Bence ilk olarak basit HTML ve CSS şablonlarıyla başlayın. Mesela Blogger şablonları olabilir. Ayrıca aşağıdaki 2 farklı bağlantı da işinize yarayacak güzel örnekler ve kaynaklarla dolu.

Şablonlarla denemeler yaptıktan sonra, artık bir web projesi yaparak pratik yapın. Fakat bu proje kompleks ve karmaşık bir proje olmak zorunda değil. Ayrıca eğitim amaçlı olarak dilediğiniz kodları kopyalayarak kullanabilirsiniz.

WYSIWYG editörünü kullanmaya başlayın. Anında sonuçları görün. Bu editörlerde dilediğinizi değiştirin ve kaynak kodlara anında bakın.

Online eğitim kaynaklarından faydalanın. Mesela Learn to code başlangıç için güzel bir sitedir. Eğer hazır hale geldiğinizi hissediyorsanız, artık Tuts+ sitesini ziyaret ederek profesyonel kitaplar alıp okumaya başlayabilirsiniz.

Önceki İçerikWindows 10 İçin Antivirüs Gerekli Mi?
Sonraki İçerikKitKat İçin En İyi Ekran Görüntüsü Alma ve Videoya Kaydetme Uygulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz