Huawei Telefon Görüşme Kaydetme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Merhabalar, bu yazımızda Huawei marka tüm telefonlarda telefon görüşmesini kaydetme konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Bazı durumlarda telefon görüşmesini kaydetmek gerekebilir. Zaten gazetecilik yapan arkadaşlar pek çok röportajı bu şekilde kaydederek daha sonradan yazıya geçiriyor.

Fakat siz siz olun sakın habersiz olarak telefon görüşmesini kaydedip izinsiz bir şekilde paylaşmayın. Aksi takdirde yasalarımıza göre resmen suç işlemiş olursunuz ve bunun 3 yıla kadar hapis cezası bulunmaktadır.

Yapacağımız telefon görüşmesini kaydetmek için bir APK dosyası kullanacağız. Ayrıca telefonunuzun Android Pie işletim sistemine ve EMUI 9‘a sahip olması gerekiyor.

Telefonunuz bu koşullara uyuyorsa, telefon konuşmalarında ses kaydı oldukça kolay bir işlem haline geliyor.

Peki nasıl yapacağız?

Huawei Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir?


Öncelikle aşağıdaki butona tıklayarak HwCallRecorder isimli APK dosyasını telefona indirin ve yükleyin.

HwCallRecorder APK İndir

Telefona yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın. Böylece karşınıza çıkan ekranda Record bölümünü göreceksiniz.

İşte ekranda gördüğünüz bu Record (Kayıt) butonuna basarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz. İşlem bittiğinde tüm telefon görüşmesini bir ses dosyası formatında telefona kaydediyor.

Alternatif Yöntem


Eğer APK dosyası yüklemek istemiyorsanız, onun yerine Android mağazasından telefon görüşmesi kaydedici uygulamaları arıyorsanız, sizlere aşağıdaki iki mükemmel programı tavsiye ediyorum.

Görüşme Kayıt – ACRYayımlandı

kategorisi