Ana Sayfa Programlar Icecream Password Manager İndir Lastpass Benzeri Alternatif Şifre Saklama Otomatik Giriş Programı

Icecream Password Manager İndir Lastpass Benzeri Alternatif Şifre Saklama Otomatik Giriş Programı

657
0

Günümüzde şifre yönetimi konusunda en popüler program Lastpass. Hem akıllı telefonlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanabileceğiniz LastPass programı bu şöhreti gerçekten hak ediyor.

Fakat eğer bir tık daha fazlasını istiyorsanız, sizlere Icecream Password Manager denemenizi öneririm.

Icecream Password Manager Best Free Lastpass Alternative

Tamamen ÜCRETSİZ olan bu programın başlıca özellikleri:

  • Farklı kullanıcılar için farklı hesaplar açabilir ve her birine giriş için bir ana şifre belirleyebilirsiniz.
  • Tüm şifreleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Şifreleri türüne göre farklı kategoriler altında saklayabilirsiniz. Mesela kredi kartı şifreleri, banka hesap şifreleri, sosyal medya hesabı şifreleri veya forum siteleri şifrelerini farklı kategorilerde arşivleyebilirsiniz.
  • Web tarayıcısı entegrasyonu sayesinde Chrome, Firefox, Internet Explorer ve benzeri web tarayıcılar üzerinden tek tıkla tüm şifrelere ulaşabilirsiniz. Tabii ki güvenlik önemleri en üst düzeyde alınmıştır. Dilerseniz şifre girerek, dilerseniz kendi bilgisayarlarınızdan şifresiz ulaşabilirsiniz.
  • Tek tıkla formları otomatik olarak doldurabilirsiniz. Ayrıca web site giriş bilgilerinin otomatik olarak doldurulmasını ve hatta otomatik giriş yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Önemli notlarınızı Güvenli Notlar bölümünde saklayabilir ve başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.
  • Tüm şifre bilgilerinizi Dropbox bulut hesabınızda yedekleyebilirsiniz. Bu programın Dropbox ile senkronizasyon özelliği bulunuyor. Yani otomatik olarak yedek alınır.
  • Eğer farklı şifre yönetim programlarını kullanıyorsanız, tüm şifrelerinizi .ipm dosyası olarak Icecream Password Manager programına tek tıkla aktarabilirsiniz. İPM dosyasını da bu programın yardımıyla oluşturabilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra, burada söz etmediğim daha pek çok gelişmiş ve ileri seviye özellikleri bulunan Icecream Password Manager programını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Main Window

Settings: General

Password Manager: Plugin

Icecream Password Manager İndir (Ücretsiz ve 12.7 MB)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz