Ana Sayfa Teknoloji Windows PC IDM İle Torrent Nasıl İndirilir? Internet Download Manager Torrent Dosyalarını İndirme

IDM İle Torrent Nasıl İndirilir? Internet Download Manager Torrent Dosyalarını İndirme

3013
3

Çıktığı ilk günden bugüne kadar internetteki mevcut alternatifler içinde açık ara en kaliteli dosya indirme yöneticisi olan Internet Download Manager ile dosyaları 5 kata kadar hızlı indirebiliyoruz.

Bu program hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. İnanmıyorsanız IDM’yi bilgisayardan kaldırarak bir hafta dayanmaya çalışın. Bunun ne kadar zor olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Peki ya torrent dosyalarını IDM ile indirmek güzel olmaz mıydı? Tabii ki mükemmel olurdu. Artık bunu başarmak çok kolay. Üstelik göstereceğim yöntemle yavaş inen, hızlı inen yada hiç inemeyen torrent dosyalarını bile çok yüksek hızlarda bilgisayara kaydedebiliyorsunuz.

Internet Download Manager programını kullanarak torrent dosyasını nasıl indireceğinizi resimli olarak anlatıyorum.

1- Öncelikle torrent indirme sitelerine gidin ve beğendiğiniz bir film, oyun, döküman veya programın torrent dosyasını bilgisayara indirin. Bu dosya tahminen birkaç mb boyutunda olacaktır ve birkaç saniyede inecektir.

2-Daha sonra https://zbigz.com/ sitesini ziyaret edin. Böylece karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak.

2018 05 08 14 28 56 1 1

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen klasör simgesine tıklayın ve açılan pencereden bir önceki adımda bilgisayara indirdiğiniz torrent dosyasını seçin. Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen GO! butonuna tıklayın. Böylece bu torrent dosyasını siteye yükleyecek. Eğer torrent dosyasının boyutu 100 MB ve üzerindeyse öncelikle ücretsiz kaydolmanız gerekiyor. Sadece 100 MB’ın altında dosya yükleyenler üyeliksiz bunu yapabilir. Fakat endişe etmeyin. Üyelik ücretsizdir.

Yükleme bitince aşağıdakine benzer 3 tane açılır pencere üst üste binmiş vaziyette karşınıza çıkacak ve size çeşitli tekliflerde bulunacak. Kırmızı ok işaretiyle gösterdiğim çarpıya tıklayarak hepsini kapatın.

2018 05 08 14 34 42 3

Şimdi karşınıza aşağıdaki sayfa çıkacak. Burada yükleme işleminin bitmesini bekleyin. Bittiği zaman  download yazan seçeneğe tıklayarak bu torrent dosyasını artık IDM yoluyla en yüksek hızda çabucak bilgisayara indirebilirsiniz.

Önceki İçerikEn Güzel İngilizce Dans Müzikleri 2018-2019 Pop Hip-Hop R&B Latin
Sonraki İçerikiOS Emulator İndir iPhone Oyunları Bilgisayarda Oynama Uygulamaları Çalıştırma Programı

3 YORUMLAR

    • Merhaba, yukarıda anlattıklarımı aynen yaparsan çalışması lazım. Herkeste işe yarıyor çünkü. Ama istersen aşağıdaki kısa Youtube videosuna bir göz at derim. IDM ile torrent nasıl indirilir videolu olarak kısaca gösteriyor. Yukarıda benim anlattığımın videolu hali gibi düşün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz