Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları İki Resim Arasındaki Farkı Bulma Oyunları 2017

İki Resim Arasındaki Farkı Bulma Oyunları 2017

1382
0

Ekrana çıkan iki fotoğraf arasındaki tüm farkları bulma oyunları hem dikkat gelişimi, hem beyin egzersizi, hem de eğlenceli vakit geçirmek için harika bir seçimdir. Bu sayfada 2017 yılı için en iyi 3 alternatif fark bulma oyununu paylaşıyorum. Tamamı ücretsizdir.

1- Just Spot It! Mirror Mirror

Hem küçük çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu oyunda size verilen iki fotoğraf arasındaki 10 farkı 5 dakika içinde bulmanız gerekiyor. Gördüğünüz farklara fare ile tıklamanız yeterli.

Windows için hazırlanan ve 1.9 MB boyutundaki bu ücretsiz programı indirmek için tıklayınız.

2- WhatsWrong

Windows 10 için hazırlanan bir farkı bulma uygulamasıdır. Kısacası yan yana verilen iki resimden birindeki hataları yani eksiklikleri bulacaksınız. Bazen 3, bazen 4 ve bazen de 5 fark olabiliyor. En yüksek puanı toplamak için bulabildiğiniz kadar çok farkı tespit etmeye çalışıyorsunuz. Fakat sandığınız kadar da kolay bir oyun olmadığını hemen anlayacaksınız. Her seviyeyi tamamlamak için kısıtlı bir süreniz var. Bu da zorluk derecesini arttırıyor. Üstelik oyunu daha ilginç kılmak için bazı bulmacalar da eklenmiş. Aldığınız puanı ekranın en üst kısmında görebilir ve buna isim vererek kaydedebilirsiniz. Bulduğunuz farkların üzerine fareyle tıklamanız yeterli.

Windows 10 fark bulma programı olan WhatsWrong’u yüklemek için tıklayınız.

Find the Error

Bir diğer alternatif fark bulma programı da budur. Tüm yaş gruplarına hitap eden Find the Error programında 3 farklı tema bulunuyor ve her temada 10 fotoğraf yer alıyor. Bu fotoğraflar arasındaki farkları bulmaya çalışıyorsunuz. Herhangi bir temayı rastgele seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Random mode seçeneğini seçerek tüm temaların rastgele önünüze gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu oyunda her aşamada size 4 farklı resim verilecek ve bu resimlerden sadece bir tanesi diğerlerinden farklı. İşte size düşen bu farklı resmi bulmak ve üzerine tıklamak. Farkı bulurken ne kadar çok süre harcarsanız, puanlarınız o kadar düşüyor. Yani puanınız sıfıra düşmeden bulmacaları tamamlamanız gerekiyor. Kısacası beyin egzersizi yapmak için ideal bir program.
Windows için hazırlanan bu ücretsiz uygulamayı yüklemek için tıklayınız.
Önceki İçerikDropbox Benzeri Alternatif Siteler 2017
Sonraki İçerikBilgisayarda OEM Bilgisi ve Logo Değiştirme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz