Ana Sayfa Mobil Android İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması Android İçin Ücretsiz İndir

İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması Android İçin Ücretsiz İndir

1107
1

2016-10-01_17-44-45

İngilizce öğrenimi uzun ve meşakkatli bir süreçtir. Bu nedenle boş kaldığınız tüm vakitlerde İngilizce eğitimine zaman ayırmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Kelimatör uygulaması sayesinde Android’li telefon ve tabletler üzerinden evde, işte, ofiste, okulda, yolda, tatilde hatta duraktayken bile her zaman yeni İngilizce kelimeler öğrenmeye devam edebilirsiniz.

İngilizce konuşmak ve konuşulanları anlamak için en önemli şeylerden birisi de sahip olduğunuz kelime hazinesidir. Ne kadar çok kelime bilirseniz işiniz o kadar kolay olur. Kelimatör uygulaması sayesinde binlerce kelimeyi eğlenerek ve keyif alarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Mesela bu uygulamada görsel ve işitsel kelime bulma aracını kullanarak size sorulan kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Eğer kelimeyi hatırlamıyorsanız, birkaç harfinin gösterilmesini isteyebilirsiniz. Böylece öğrendiğiniz kelimeleri hatırlamak daha kolay olur ve öğrendikleriniz hafızada daha kalıcı bir hale gelir.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Android

Kelimatör İndir

Android İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması Ekran Görüntüleri

2016-10-01_17-43-58

2016-10-01_17-44-32

2016-10-01_17-44-21

2016-10-01_17-44-09

Önceki İçerikAndroid Fransızca-Türkçe Sözlük Uygulaması Ücretsiz İndir
Sonraki İçerikSaymayı Öğrenme Oyunu Android Uygulaması Ücretsiz İndir

1 Yorum

  1. Paylaşımlar için teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edeceğim uygulama Vocapro. Öncelikle kelime geliştirme üzerine tasarlanmış, birçok test çesidi ve detaylı ders istatistiği sunuyor. Onlarca hazır ders mevcut, ayrıca kendi derslerinizide vocapro.com dan ekleyebiliyorsunuz. Tam versiyon ve tamamen ücretsiz. Sadece offline versiyonu için ufak bir destek talep ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz