Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram canlı yayın nasıl izlenir? (Live Broadcast)

İnstagram canlı yayın nasıl izlenir? (Live Broadcast)

122
0

Instagram Canli Yayin Nasil Izlenir 1

Selam, bu yazıda instagramda canlı yayın izlemeyi anlatıyorum.

Takip edilen bir kişinin canlı yayınını izlemek için size bildirim gelmesini bekliyorsunuz. Takip ettiğiniz kişi canlı yayına başladığı anda eğer bildirimleri kapatmadıysanız otomatik olarak size haber veriliyor ve bildirimde şöyle deniyor:

Instagram kullanıcısı bir canlı video başlattı. Sona ermeden izle.

Bu bildirime basarak açınca direkt canlı yayını izlemeye başlıyorsunuz. Eğer kapatmak isterseniz sağ üst taraftaki X (çarpı) işaretine basın.

2021 04 08 10 35 56 3

Alternatif olarak Instagram akışında canlı yayın simgesini görünce de izleyebilirsiniz. Canlı yayın simgesi “LIVE” şeklindedir ve Türkçesi “canlı” demektir.

Takip ettiğiniz biri eğer canlı yayını hikayesinde paylaşırsa, Live yazısı yerine kırmızı renkli oynatma (play) işareti görünecek. Bu işarete basarak izleyebilirsiniz.

Windows PC’de instagram canlı yayını nasıl izlenir?

Chrome üzerinde instagram canlı yayınını izlemek için Chrome IG Story adlı eklentiyi buraya tıklayarak yükleyiniz. Bu eklenti sayesinde instagram canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

Fakat yeni gelen bir özellik sayesinde artık instagramın resmi web sitesini açıp giriş yaparak da canlı yayınları izlemek mümkün.

Instagram’ın resmi sitesine gitmek için tıklayınız.

Önceki İçerikZiyaretçi Sayısına Göre En Popüler Torrent Siteleri 2021
Sonraki İçerikEkran kartı nasıl güncellenir? En kolay yolu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz