Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Engelleyenleri Görme Denendi Kesin Çalışıyor 2019-2020

Instagram Engelleyenleri Görme Denendi Kesin Çalışıyor 2019-2020

40
0

Instagram beni kim engellemiş nasıl anlarım? Instagram’da engelleyenleri görme.

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda instagram’da sizi engelleyenleri görmeniz için yapmanız gerekenleri ele alıyoruz. Bunun için öncelikle tamamen programsız uygulamasız yöntemi anlatıyoruz. Hemen ardından instagram’da engelleyen kişileri gösteren uygulamalardan söz ediyoruz.

Programsız Yöntem


Sizi engellediğinden şüphe ettiğiniz kişinin instagram hesabının adını arama kutusuna yazıp aratın. Eğer hesap bulunmazsa, sizi engellemiş demektir. Ama çok ufak bir ihtimal daha var. Belki de bu kişi instagram hesabını kapattığı için aramada bulamadınız.

Bunu anlamak için ise web tarayıcıyı açın ve adres satırına http://instagram.com/kullanıcıadı yazıp bu adrese gidin (kullanıcıadı yerine sizi engellediğinden şüphelendiğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazın). Eğer böyle bir sayfa yoksa yani çıkmıyorsa, demek ki bu kişi aslında sizi engellememiş tam aksine kendi hesabını silmiştir. Yok eğer böyle bir sayfa açılıyorsa yani varsa, o zaman bu kişinin instagram’da sizi engellediğinden artık emin olabilirsiniz.

Alternatif olarak, bir arkadaşın telefonunda arkadaşın instagram uygulamasını açın ve yine arkadaşınızın hesabı açıkken, sizi engellediğinden şüphe duyduğunuz kişinin kullanıcı adını yazarak aratın. Eğer aramada bu kişinin hesabı çıkarsa, demek ki sizi gerçekten engellemiş. Eğer çıkmazsa, demek ki arkadaş kendi hesabını silmiş.

Programlı Yöntem

Followers Insight For İnstagram: Instagram’da sizi engelleyenleri görmek için bulabileceğiniz en iyi uygulamadır. Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Statusbrew Uygulaması: Hem engelleyen kişileri görebilir, hem de tüm sosyal medya hesaplarını tek bir arayüz üzerinden yönetebilirsiniz . Android uygulamasını buradan ve iPhone uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.

InstaFollow for İnstagram Uygulaması: Bu uygulama sayesinde sizi kim engellemiş hemen öğrenebilir ve engelleyenlerin bütün bilgilerini inceleyebilirsiniz. iOS için gerekli uygulamayı buradan, Android uygulamasını ise buradan indiriniz.

Önceki İçerikEverest EWR 301 Router Kurulumu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerikChrome Oynat Düğmesi Nedir, Nasıl Kullanılır? (Video Oynatma Butonu)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz