Ana Sayfa Teknoloji İnternet Instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma (50 Karizmatik Font) 2019

Instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma (50 Karizmatik Font) 2019

1835
2

Instagram kimine göre sosyalleşme platformu, kimine göre sevgili yapma ortamı, kimine göreyse ticari gelir kaynağı. Her ne sebepten ötürü olursa olsun, eğer Instagram kullanıyorsanız profil adınız şekilli olsun!

Son günlerde soru & cevap forumunda bizlere instagram biyografi şekilli yazı yazmak ile ilgili sıkça sorular geliyordu. Bu talepler belirli bir eşiği aşınca, mecburen instagram profil adına şekilli yazı nasıl yazılır konul bir yazı kaleme almak zorunda kaldık.

Instagram’da profil adının nasıl değiştirildiğini daha önce sitemizde anlattığımız için biliyor olmanız gerekli.

Bu yazıda anlattığım talimatları uygulayarak profilinize görsellik katacaksınız. Örneğin bazı instagram fenomenlerinin profiline baktığınız zaman ilgi çekici, havalı ve karizmatik şekilli fontlar görürsünüz. Bu fontlarla profil ismi yazılıyor. Instagram’da profil adı maksimum 30 karakter (harf veya rakam) olabilir.

Instagram kimine göre sosyalleşme platformu, kimine göre sevgili yapma ortamı, kimine göreyse ticari gelir kaynağı. Her ne sebepten ötürü olursa olsun, eğer Instagram kullanıyorsanız profil adınız şekilli olsun! Son günlerde soru & cevap forumunda bizlere instagram biyografi şekilli yazı yazmak ile ilgili sıkça sorular geliyordu. Bu talepler belirli bir eşiği aşınca, mecburen instagram profil adına şekilli yazı nasıl yazılır konul bir yazı kaleme almak zorunda kaldık. Instagram'da profil adının nasıl değiştirildiğini daha önce sitemizde anlattığımız için biliyor olmanız gerekli. Bu yazıda anlattığım talimatları uygulayarak profilinize görsellik katacaksınız. Örneğin bazı instagram fenomenlerinin profiline baktığınız zaman ilgi çekici, havalı ve karizmatik şekilli fontlar görürsünüz. Bu fontlarla profil ismi yazılıyor. Instagram'da profil adı maksimum 30 karakter (harf veya rakam) olabilir. instagram profiline şekilli yazı ekleme için bir bir site üzerinden 30 karakter sığacak şekilde oluşturup profil adımızı değiştirebilirsiniz. Bunun için vereceğimiz site ismi “http://www.messletters.com/sv/” adresidir. Bu site üzerinden instagram profil ismi oluşturmak, hazırlamak için giriş yapınız. Site İngilizce olduğu için google translate ile çeviri yaparak kullanabilirsiniz. Bu alanda 30 karakter dışına çıktığınız da size bir hata mesajı olarak verecektir. Şimdi profil adına şekilli yazı yazma için siteye giriyoruz. Burada herhangi bir görsel ikon, simge, harf yada sembol oluşturarak web üzerinden “instagram.com” adresini açınız kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Profil Düzenle > Adın kısmına yapıştırın. eğer instagram profil adı değiştirme sorunu alacak olursanız aşağıdaki uyarı mesajını alacaksınız. Bu uyarı mesajında ne yapacağınız saten yazmaktadır. “Be değerin en fazla 30 karaktere sahip olduğunu emin olun ( şu an … ) Tekrar Dene mesajı alabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için 30 karaktere çektiğiniz de sorun çözülecektir, “Gönder” butonu ile profil adı’nı değiştirdikten kontrol etmekte fayda vardır. Bu birde sizlere video anlatım ile instagram biyografi yada profil adını şekilli yazı fontları ile süslemek mümkün olacaktır.

 

Instagram Yazı Tipi (Font) Nasıl Değiştirilir?

Bu işi yapmanın en kolay, en hızlı ve en basit yolu bir web hizmetinden yararlanmaktır. Sizlere Mesletters isimli web uygulamasını tavsiye ediyorum. Instagram profiline şekilli yazı eklemek konusunda piyasadaki en iyi site www.mesletters.com/en adresindeki sayfadır. Bu sayfayı açtığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacak.

Gördüğünüz gibi bu sayfanın dili İngilizcedir. Bu nedenle eğer İngilizceniz hiç yoksa ve bu siteyi kullanırken zorlanacağınızı düşünüyorsanız, sayfaya sağ tıklayınca açılan menüden Türkçe diline çevir seçeneğine tıklayıp sayfayı Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Not: Bu sayfada isim girerken 30 karakter sınırını aşarsanız, hata mesajıyla karşılaşırsınız.

Instagram Profil Adına Şekilli Yazı nasıl yazılır

Instagram Profil İsmine Şekilli Yazı Eklemek Nasıl Yapılır?

Dilediğiniz gibi bir şekilli isim oluşturduktan sonra web tarayıcısını açıp instagram.com sitesine gidin. Kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. Açılan sayfada Profil Düzenle menüsündeki Adın kısmına az önce kopyaladığınız şekilli ismi yapıştırın.  Ardından Gönder yazan butona tıklayın. Böylece profil adınızı şekilli bir yazı tipiyle (font türü) değiştirmiş olacaksınız. Daha sonra profilinizi açıp değişip değişmediğini veya istediğiniz güzellikte olup olmadığını kontrol ediniz. Hepsi bu kadar basit.

Yukarıda da belirttiğim gibi eğer Instagram profil adına 30 karakterden fazla bir kelime girerseniz hata verir. Hata mesajı ise  örneğin şu şekilde olacaktır ” Bu değerin en fazla 30 karaktere sahip olduğuna emin olun (şuan 47). TEKRAR DENE“. Bunun anlamı maksimum 30 harfe izin vermesidir. Dolayısıyla TEKRAR DENE yazan yere tıkayıp bu defa 30 karakter altında bir isim girince sorun düzelecektir.

İnşallah bu yazım sizler için faydalı olmuştur. Eğer takıldığınız, yapamadığınız veya sormak istediğiniz bir yer varsa, ne olursa olsun, lütfen hiç çekinmeden bu sayfanın altına yorum yazarak sorun. Beni tanıyan kişiler insanlara yardımcı olmaktan ne kadar mutlu olduğumu çok iyi bilir. En kısa sürede cevap vererek yardımcı olacağımdan hiç kuşkunuz olmasın. Eğer yazımı beğendiyseniz, lütfen sosyal medyada paylaşınız.

Önceki İçerikPugb Giriş Hatası Kesin Çözüm! Pugb Giremiyorum Giriş Ekranında Kalıyor
Sonraki İçerikPNG Boyut Küçültme 2019 En İyi Boyut Düşürme Yöntemleri

2 YORUMLAR

    • İsmail kardeş site çalışıyor herhangi bir hata vermiyor. Ama galiba sen ortaya çıkan sonuçları beğenmedin. İstersen sayfayı aşağıya doğru kaydır ve Show More yazan butona tıklayarak daha fazla sonuç göstermesini sağla. Belki aralarından beğendiğin biri çıkar inşallah.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz