Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram takipçi sayısı nasıl arttırılır? Denenmiş bilimsel yöntem

Instagram takipçi sayısı nasıl arttırılır? Denenmiş bilimsel yöntem

26
0

Merhabalar, bu yazımızda Instagram takipçi sayısını arttırmanın çok az bilinen ve yeni çıkan bir yolunu anlatıyoruz. Eğer siz de takipçi sayısını artırmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı kısaca gösteriyoruz. Üstelik tek faydası yeni takipçiler kazanmak değil, aynı zamanda kullanıcı etkileşimini arttırarak mevcut takipçileri tutmak yani takipçi sayısını korumak.

Instagram takipçi sayısını filtreler ile arttırma yöntemi


Instagram’da toplam 564 bin takipçiye sahip olan ünlü Courtney Quinn yeni bulduğu yöntemler sayesinde kullanıcı etkileşimini arttırdığını açıkladı. Bu yöntemleri deneyenlerde gerçekten işe yaradığı kanıtlandı.

Eskiden Instagram yalnızca filtre uygulamaya izin verirken, artık filtrelerin oranını belirleme imkanı da sunuyor.

Courtney Quinn’in açıkladığı teorisine göre %2‘lik bir filtre uygulayarak kullanıcı etkileşimini büyük oranda güçlendirmek mümkün.

Hatta kendisini takip edenlerden birinin tam olarak %2 oranında Lark filtre kullanması nedeniyle takipçi sayısını önemli ölçüde arttırdığını söylüyor.

Sonuçta denemekten zarar gelmez ama işe yararsa büyük faydasını görürsünüz. Bence mutlaka deneyin ve sonuçları aşağıdaki yorum kutusundan yazarak bizlerle paylaşın.

Önceki İçerikWhatsApp Video ve Fotoğraf Paylaşamıyorum Gönderemiyorum Çözümü
Sonraki İçerikTeamviewer karşı taraf fareyi görsün (uzaktaki kişiye imleci göster)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz