Ana Sayfa Teknoloji İnternet İnstagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım? 2018-2019

İnstagram’da Engellendiğimi Nasıl Anlarım? 2018-2019

409
0

Gönderdiğiniz bir isteği kabul etmeyen kişiyi instagram arama motorunu kullanıp arayınız. Eğer aradığınız kişinin adını ve soyadını düzgün yazdıysanız ve sonuçlarda gözükmüyorsa, o zaman engellenmiş olabilirsiniz.

2018 05 21 16 34 13 1

İnstagram’da Engellendiğini Nasıl Anlarsın? Birinin seni engellediği nasıl anlaşılır?

Ama tabii ki engellememiş de olabilir. Mesela instagram hesabını bir süreliğini kapatmış olabilir yada hesabını tamamen silmiş olabilir. Peki hangisinin doğru olduğundan nasıl emin olabiliriz? Bunun en kolay yolu, hemen başka bir instagram hesabı üzerinden bu kişiyi tekrar aratın. Bu aramada eğer kişiyi bulursanız ama profil sayfasında “Görüntülenecek içerik yok” mesajı yazılı ise, demek ki bu kişi sizi kesin olarak engellemiş. Zaten sizi engelleyen bir kişiye istek atamıyorsunuz ve takip et butonuna bastıkça geri atıyor. Ayrıca eğer sizi engelleyen bir kişiye daha önceki bir zamanda DM (direk mesaj) attıysanız, bu DM mesajlar da kayboluyor yani görünmüyor.

Ayrıca bundan önce sizin paylaştığınız resimleri beğenen kişi artık beğenenler listesinde çıkmıyorsa, sizi engellemiş olabilir. Bunların yanı sıra, bir kişinin profilinde paylaştığı resimleri ve videoyu başka bir instagram hesabında görmenize rağmen kendi hesabınızda gözükmüyorsa, o zaman yine sizi engellemiş demektir.

Önceki İçerikTürkçe Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Windows 10/8/7/Vista/XP İçin
Sonraki İçerikinstagram profil görüntüleme araçları hilesi 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz