Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram’da takip edenleri çıkarma! Takipçi nasıl çıkarılır?

Instagram’da takip edenleri çıkarma! Takipçi nasıl çıkarılır?

47
0

Eğer Instagram’da beni takip edenleri nasıl çıkarırım diye kara kara düşünenleriniz varsa, bu yazıda olabildiğince kısa ve basit bir şekilde anlatıyorum.

Artık kişileri engellemeden sadece takipten çıkartabiliyorsunuz. Yapılması gereken şeyleri kısaca maddeler halinde aşağıda paylaşıyorum.

  1. Instagram profilinize giriş yapın
  2. Takip eden kişilerin listesine gelin
  3. Takipten çıkartmak istenilen kişinin üzerine gelin
  4. Takipten çıkar seçeneğine basın

Bazıları Instagram’da toplu takipçi çıkarma özelliği var mı diye merak ediyor. Yani söz gelimi bir anda 2 bin tane takipçiyi tek bir işlemle takipten çıkarmak mümkün mü diye öğrenmek istiyorlar.

Aslında böyle bir özellik olsa bence de çok faydalı olurdu. Fakat maalesef şuan için yani 2019-2020 yılı itibariyle bu özellik henüz yok. Yine de yakın gelecekte belki de 2021 yılında bu özelliğin çıkacağından ümitliyim.

Yapamadığınız şeyler ve kafanıza takılan sorular için lütfen sayfanın en alt kısmındaki yorum kutusunu kullanarak bize mesaj yazın.

Her gün çeşitli konularda faydalı içerikler hazırlıyoruz. Ana sayfamıza giderek yada sağ menüdeki son yazılara bakarak son hazırladığımız ilgi çekici ve yararlı yazılara göz gezdirebilirsiniz.

Önceki İçerikEkip Android İçin Sağlık Personeli Uygulaması
Sonraki İçerikApuapark.io Su Kaydırağı Oyunu iOS İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz