InstantGet İndir Türkçe Son Sürüm Hızlı Dosya İndirme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

InstantGet

InstantGet programı çok başarılı bir dosya indirme hızlandırıcısı ve dosya indirme yöneticisidir. Normale göre bir dosyayı 5 kat daha hızlı indirebilirsiniz. Üstelik programın sunduğu üst düzey seçenekler ve güçlü özellikler sayesinde önceliklerinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Tıpkı IDM programı gibi, InstantGet de indireceği bir dosyayı çok sayıda parçaya böler ve her parçanın indirilme işlemini hızlandırarak size zamandan tasarruf sağlar. İstediğiniz bir siteye özel kurallar koyabilirsiniz. Programın proxy desteği de mevcuttur.

İndirdiğiniz tüm dosyalar içinde dosyanın ismine göre veya URL adresine göre arama yaparak ihtiyaç duyduğunuz dosyaya çabucak ulaşabilirsiniz.

InstantGet programı tüm popüler tarayıcılar ile uyumlu çalışır. Ayrıca internette izlediğiniz online videoları indirme özelliğine de sahiptir.

InstantGet ile indirilen dosyalar otomatik olarak belirli kategorilere ayrılır. Böylece indirilen dosyalar karışıklık yaratmaz ve organize (düzenli) bir şekilde saklanır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Boyut: 1.2 MB

InstantGet İndir

InstantGet Alternatif İndirme Linki

InstantGet Ekran Görüntüleri

InstantGet 2

InstantGet 3

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap