Ana Sayfa Programlar İnternet Bağlantısı Kesilince Sesli Uyarı Veren Program (PC İçin)

İnternet Bağlantısı Kesilince Sesli Uyarı Veren Program (PC İçin)

667
0

NetSNSOR ücretsiz bir yazılımdır ve internetiniz koptuğu zaman sizi sesli bir şekilde uyararak haber verir.

Arka planda sessizce çalışarak sürekli internet bağlantınızı kontrol eder. Kontrol etme aralığını siz belirleyebilirsiniz. İnternet koparsa sadece sesli uyarı vermek ile yetinmez, dilerseniz internet kesilirse seçtiğiniz bir programı otomatik olarak çalıştırmasını sağlayabilirsiniz.

Programın arayüzü yukarıdaki ekran görüntüsünde verilmiştir. En üstteki sekmelerden Enter Details‘e tıklayın.

Burada Enter File to execute kısmında internet koptuğu zaman çalıştırmak istediğiniz programın adresini girin. Sağ taraftaki yan yana üç nokta şeklindeki butona tıklayarak bilgisayardaki herhangi bir programı seçebilirsiniz.

Enter WAV file to play kısmında ise internet giderse sesli uyarı vermek için çalışmasını istediğiniz WAV uzantılı ses dosyasını seçin.

Enter interval to check (in minutes) kısmına ise internet bağlantısının gidip gitmediğini anlamak için gerçekleştirilecek kontrollerin kaç dakikada bir yapılacağını girin. Mesela 2 yazarsanız, 2 dakikada bir internet bağlantısını kontrol edecektir.

Son olarak Save butonuna tıklayıp kaydedin.

Ardından en üstteki sekmelerden Status‘e tıklayın. Açılan ekranda Start butonuna tıklayarak programı aktif hale yani çalışır pozisyona getirebilirsiniz. Background Mode butonuna tıklayarak arka planda sessizce çalışmasını ve işini yapmasını sağlayabilirsiniz.

NetSNSOR İndir (36 KB – Ücretsiz)

Önceki İçerikPDF’den Bazı Sayfaları Silme Programı
Sonraki İçerikKayıpsız Video Kesme Programı İstenmeyen Bölümleri Yerleri Kırpma Sesleri Silme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz