İnternet Download Manager IDM En İyi Alternatif Programlar İndir 2017

idm-Alternatives.jpg (709×309)

Kısa adı IDM olan Internet Download Manager programı İndirme Yöneticileri kategorisinde kendi alanının açık ara en iyi programı. Fakat bildiğiniz gibi IDM ücretli hatta pahalı bir programdır.

Üstelik internet sitelerinden bulduğunuz serial ve crack gibi şeyler de ya işe yaramaz, ya çok kısa bir süreliğine idare eder ve sonra korsan sürüm uyarısı vererek kapanır, ya da içinde barındırdığı virüs tarzı zararlı yazılımlarla bilgisayarınızı mahveder. Üstelik son zamanlarda IDM’nin Google Chrome tarayıcısı ile ilgili uyum problemleri var.

Bu saydığım nedenlerin tümünden ötürü IDM’ye alternatif olabilecek kaliteli indirme yöneticilerini kullanabilirsiniz. Aşağı yukarı IDM’nin sunduğu özelliklerin pek çoğunu sunan bu programlar hem tamamen ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahiptir.

1- Eagle Get

Tıpkı IDM gibi dosyaları son derece yüksek hızlarda indiriyor, web sayfalarından linklere tıkladığınızda indirme işlemini otomatik olarak tespit edip indirmeyi gerçekleştiriyor, toplu indirme özelliği ve bant genişliğine limit koyma gibi ekstra özelliklere sahip, indirme tamamlandığında sesli yada görüntülü uyarı verebiliyor.

IDM-alternative.png (1078×622)

Boyut: 5.8 MB

Lisans: Ücretsiz (Bedava)

Dil: Türkçe

İndirmek için tıklayınız.

2- FDM (Free Download Manager)

Free Download Manager ile ilgili görsel sonucu

FDM İndir

Bulabileceğiniz en kaliteli dosya indirme yöneticilerinden biri olan Free Download Manager hatasız çalışır ve işini düzgün bir şekilde yapar. Dosyaları son derece yüksek hızda indirebilen FDM’nin özellikleri IDM ile boy ölçüşecek düzeydedir.  Zaten programı yukarıdaki ekran görüntüsüne bakınca bunu hemen anlayabilirsiniz. Neredeyse IDM’deki tüm gelişmiş özellikleri içerir. Üstelik programın Türkçe dil desteği de bulunuyor. Tabii ki tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

3- Chrono İndirme Yöneticisi

 

Chrono Download Manager tap kapasiteli ve eksiksiz bir Google Chrome indirme yöneticisi eklentisidir.
İnternetten toplu resim indirme işlemlerinde oldukça başarılıdır. Fakat online video indirMEZ.

Yayımlandı

kategorisi