İnternetsiz Oynamak İçin 27 Ücretsiz Bilgisayar Oyunu İndir

GoG.com isimli bir website tüm ziyaretçilere hiçbir ücret talep etmeden yani tamamen bedavaya tam 27 adet güzel bilgisayar oyununu indirme ve internetsiz oynama imkanı sunuyor. Aslında bu oyunlar Korona Virüsü pandemi döneminde insanları evde tutmak amacıyla ücretsiz paylaşılıyor.

Buradan indireceğiniz oyunların avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Bu 27 oyunun hepsi Windows 10-8-7-XP-Vista hatta Mac ve Linux işletim sistemleriyle uyumludur ve sorunsuz çalışmaktadır.

Bu oyunların tamamı ufak boyutlu olduğu için hemen saniyeler içerisinde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Basit oyunlar olduğu için oyunları anlama-öğrenme ve alışma süreci geçirmeden doğrudan doğruya oynamaya başlayabilir ve kendinizi meşgul ederek boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Buraya tıklayarak bu oyunların ücretsiz sunulduğu ve yukarıda ekran görüntüsü verilen sayfaya gidebilirsiniz. Daha sonra bu siteye ücretsiz kaydolun yada Facebook hesabınızla üye olun.

Üye olduktan sonra bu sayfayı açın. Sayfa açılınca sol taraftaki oyunlara göz atın ve beğendiğiniz oyunun sağındaki Free yazan butona basın.

Açılan sayfada Add to Card butonuna basarak bu oyunu Sepete Ekleyin. Daha sonra sepetinize giderek oyunu bilgisayarınıza indirin.

İyi oyunlar dileriz.


Yayımlandı