İnternetsiz Savaş Oyunları Android iOS

Merhabalar, bu yazımızda Android’li cihazlar ve iOS’lu iPhone ile iPad için günümüzün en iyi internetsiz savaş oyunlarını paylaşıyoruz.

1. N.O.V.A. Legacy


Başarılı bir uzay oyunu olan NOVA Legacy oyununa uzay gemisindeki mürettebatı arayarak başlıyorsunuz ve bu uğurda çok farklı maceralar yaşıyorsunuz.

Ufak boyutludur, çabucak indirebilirsiniz ve ücretsiz oynayabilirsiniz.

Hem oyunun geçtiği mekanlar harika, hem de oynanış mekaniği çok eğlenceli.

Google Play

App Store


2. Brothers in Arms 3

2. dünya savaşı temalı şahane bir mobil oyundur. Oyunda roket kullanabileceğiniz gibi molotof kokteyli bile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz bazı yerleri havadan bombalatabilirsiniz.

Oyunun grafikleri mükemmel. Fakat boyutu biraz büyük. Dolayısıyla RAM ve işlemcisi düşük olan telefonlarda biraz zor çalışır.

Google Play

App Store


3. The Pirate: Caribbean Hunt

Mobil telefonlar için en güzel korsanlık oyunlarından biridir ve tamamen internetsiz olarak oynanabiliyor.

Ufak boyutlu ama grafikleri gayet yeterli seviyede. Üstelik oynanışı acayip keyif veriyor.

Hoşunuza giden silahları ve dilediğiniz kadar cephaneyi gemiye alıp, mürettebatı toplayarak denizlerin hakimi olmak için önünüze çıkan her gemiye saldırabilirsiniz.

Hatta kazandığınız ganimetleri şehirde satıp daha güzel gemiler almak mümkün.

Google Play

App Store


4. Gun War: Shooting Games

Mobil cihazlar için en güzel savaş oyunlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aksiyon sevenler ve farklı türde silahlar kullanmak isteyenler için idealdir.

Üstelik sürekli güncellenerek oyuna yeni silahlar eklenmektedir.

Google Play

App Store


5. Stick War: Legacy

İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabileceğiniz en kaliteli mobil savaş oyunlarından biri de Stick War: Legacy oyunudur ve kısaca ortaçağ savaşlarını konu aldığını söyleyebiliriz.

Amacınız ise tüm düşman devletleri yok etmek yani ele geçirmek. Dolayısıyla onların ellerindeki tüm imkanları da (mesela teknolojisini) ele geçirmiş oluyorsunuz.

Oyunda tek bir askeri seçip yönetebilir yada tüm orduyu yönetebilirsiniz. Ayrıca savaş stratejileri konusunda becerikliyseniz, bu oyunda çok başarılı olabilirsiniz.

Yeni askerler ve daha büyük bir ordu için mevcut işçileri kaynaklara gönderip yeni kaynaklar toplatmanız lazım. Böylece yeni askerler yaratabilir ve mevcut askerleri geliştirebilirsiniz.

Google Play

App Store


Yayımlandı

kategorisi

,