İnternetsiz tv izleme programı indir cep Android PC Bilgisayar

2016-06-14_19-16-57

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi eski cep telefonlarında internete bağlanmadan radyo dinlenebiliyordu. Fakat artık cep telefonu şirketleri devlete vergi ödememek için bundan vazgeçti.

Aslında cihazın içinde donanım hala var ama pasif durumda.

Hal böyleyken insanların aklına acaba internetsiz televizyon kanallarını canlı izlemek mümkün mü şeklinde bir soru ister istemez geliyor.

Hayır arkadaşlar, maaelsef internete bağlanmadan cepten televizyon izleyemezsiniz. Böyle bir donanım yok. Bugün hiçbir akıllı telefonda uydu alıcısı veya anten donanımı yoktur.

Fakat Turkcell’in internet kotasını hiç götürmeden sunduğu bir tv hizmeti var. İsterseniz ayda cüzi bir ücret karşılığında abone olabilirsiniz.

Aynı şekilde Avea (Türk Telekom) da böyle bir canlı tv servisi sunuyor müşterilerine.

Turkcell TV mobil uygulamasını nasıl indirebilirim?

TV yazıp 7777’ye gönderdiğinizde kullandığınız telefonun modeline göre Turkcell TV uygulaması ya da WAP portalı linki otomatik olarak telefonunuza gönderilir. Uygulamayı indirdikten sonra (eğer mevcut bir paketiniz yoksa) paketler sayfasından bir TV paketi satın alabilir, sonrasında Turkcell TV keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Turkcell TV+

Turkcell TV+

Turkcell TV+ ile 100’e yakın TV kanalı, ödüllü filmler ve diziler cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda. Üstelik rahat rahat izleyin diye 5 GB interneti ile birlikte.

+CEP PAKETİ için
9,9TL / AY

Hemen Al


Yayımlandı

kategorisi