Ana Sayfa Teknoloji Windows PC İnternetteki resmi nasıl kopyalarım? Telefona bilgisayara kaydetme

İnternetteki resmi nasıl kopyalarım? Telefona bilgisayara kaydetme

360
0

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP ve Windows Vista işletim sistemlerinde web sitelerin sayfalarındaki bir resmi bilgisayara kaydetmek yani indirmek için fareyle resmin üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden resmi farklı kaydet seçeneğine tıklayın.

Cep telefonu kullanırken internette gördüğünüz güzel bir resmi (fotoğraf, grafik, logo, sembol yada görsel) telefona kaydetmek için ise resmin üzerine parmağınızla dokunup parmağı çekmeden bir süre basılı tutun. Böylece kopyalama seçeneği gözükecek ve bu seçeneği seçerek telefonun varsayılan indirilenler klasörüne bu resmi kaydedeceksiniz.

Fakat Double-click Image Downloader isimli ücretsiz Chrome eklentisini buraya tıklayıp yükleyerek web sitelerdeki bütün resimlerin üzerine çift tıklama yaparak bilgisayara indirebilirsiniz.

Hatta eklentinin ayarlarına girerek resimlerin sağ üst köşesinde indirme butonu gösteren seçeneği işaretleyerek tek tıkla dilediğiniz resmi otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Aşağıdaki resimde bu buton gösterilmiştir.

2018 05 21 03 27 43 1

Önceki İçerikChrome Resme Çift Tıklayarak İndirme (Kaydetme) Eklentisi
Sonraki İçerikAdware, Hijacker ve Toolbar Silme Programı Ücretsiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz