Ana Sayfa Programlar IObit Unlocker İndir Türkçe Kilitli Silinmeyen Dosya Klasör Silme Programı

IObit Unlocker İndir Türkçe Kilitli Silinmeyen Dosya Klasör Silme Programı

903
0

Iobit 1

Silmeye çalışıp da silemediğiniz dosyalar veya klasörler mutlaka olmuştur. Siz dosyayı seçip Delete tuşuna basarsınız silinmez, sürükleyip geri dönüşüm kutusuna atarsınız hata verir, seçip Shift+Delete yaparsınız yine kar etmez ve “Dosya silinemiyor”, “Erişim Engellendi”, “Bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor” gibisinden değişik hata mesajlarıyla karşılaşırsınız.

IObit Unlocker  programı bu hata mesajlarını ortadan kaldırarak silinmeyen dosyaları zorla da olsa garantili bir şekilde silmeyi sağlar.

IObit Unlocker silinemeyen bu kilitli dosyaların yada klasörlerin kilidini açar (kaldırır). Böylece bu dosya veya klasörü yeniden isimlendirebilir, başka yere taşıyabilir, kopyalayabilir yada tamamen silebilirsiniz.

IObit Unlocker programı çok basit çalışır. Zaten silinmeyen dosya ve klasöre fareyle sağ tıklayıp açılan menüden yapacağınız işlemi pratik bir şekilde seçebilirsiniz. Dilerseniz IObit Unlocker programını açıp ana penceresindeki Ekle butonuna tıklayın. Ardından silinmeyen dosyayı seçip kilidini kaldırın ve silin.

Scr 1394003638 3

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.3 MB

Dil: Türkçe
IObit Unlocker İndir
IObit Unlocker Alternatif İndirme Linki

Önceki İçerikEASEUS Partition Master Free İndir Sürücü Bölme Formatlama Boyutlandırma Programı
Sonraki İçerikPartitionGuru İndir Sabit Disk Bölümleri Oluştur ve Biçimlendir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz