Ana Sayfa Mobil iPhone iPhone Anında İlet Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

iPhone Anında İlet Bildirimleri Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

46
0

Merhabalar, bu yazımızda iPhone anında ilet bildirimleri kapatma nasıl yapılır diye soranlara cevaben güzel bir resimli anlatımla nasıl kapatıldığını gösteriyoruz.

Normalde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için getirilen bu özellik eğer düzgünce ayarlanmazsa tam tersine bizleri rahatsız edebiliyor. Hatta sırf bu yüzden insanlar bu özelliği kapatmak istiyor. Eğer bu özellik açık ise, telefonda yüklü olan uygulamalar kapalı olduğu zaman bile yeni verilerle alakalı bilgileri anında bildirim yaparak bize gösteriyor.

iPhone’da Anında İlet Bildirimleri Nasıl Kapatılır?


Öncelikle Ayarlar‘a giriş yapın. Ardından açılan ekranda Parolalar ve Hesaplar seçeneğine basın. Bu işlem aşağıdaki resimde 1 ve 2 numaralı ok işaretleriyle gösterilmiştir.

Böylece aşağıdaki resimde gördüğünüz ekran açılacak.

Burada 3 numaralı ok ile gösterilen Yeni verileri al seçeneğine basın.

Böylece aşağıdaki resimde gördüğünüz pencere açılacak.

Bu ekranda eğer 4 numaralı ok ile gösterilen Anında İlet seçeneği açık ise yani yeşil renkli ise, bu butonun üzerine basarak devre dışı bırakın yani kapatın. Kapalı olduğu zaman rengi gri oluyor.

Böylece bundan sonra sunucudan gelen veriler anında iletilmeyecek ve bu özelliğin vermiş olduğu rahatsızlıktan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Önceki İçerikNetflix Otomatik Yenileme Kapatma Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım
Sonraki İçerikStopify Ücretsiz 90 Günlük Premium Üyelik Alma Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz