iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir 2016 Resimli Anlatım

Shou programı sayesinde iPhone cihazına jailbreak işlemi yapmadan ve diğer zararlı işlemlere başvurmadan kolayca ekran videosu çekebilirsiniz.

İphone cihazında Safari’den başka bir web tarayıcı açın ve emu4ios.net sitesini ziyaret edin.

Açılan sayfada ekranın sağ tarafında görünen Get butonuna tıklayın. Böylece Emu4iOS Store uygulamasını indirmiş olacaksınız.

İndirdikten sonra uygulamayı yükleyin. Tıklayarak çalıştırın ve Güven butonuna tıklayın.

Emu4iOS Store tıpkı Google Play mağazası gibi bir uygulama dükkanıdır. Burada iPhone ekran videosu çekmek için Shou uygulamasını yükleyeceksiniz. Bu uygulamayla hem ekran videosu kaydedebilir hem de oyunları oyarken bu esnada canlı yayın bile yapabilirsiniz.

Shou uygulamasını indirin ve açarken Güven’e tıklayın. Shou programının ekranı alttaki resimdeki gibi olacaktır.

iPhone Ekran Videosu Çekme

iPhone Ekran Videosu Nasıl Çekilir?

Üstteki resimde uygulamanın ana ekranı görülmektedir. Burada resmin solunda gözüken Start Recording butonunun yanındaki ünlem işaretine (İ) tıklayın ve açılan menüden yatay video çekim modu, dikey video çekim modu, video kalitesi ve formatını seçin.

Ardından Start Recording butonuna tıklayın. Böylece ekran kaydı başlayacak. Eğer kaydı durdurmak isterseniz ekrandaki Stop Recording butonuna tıklayabilirsiniz.

iPhone Ekran Videosu Nasıl Kaydedilir?

Ekran videosunu çektiniz, şimdi sıra bu videoyu telefona kaydetmeye geldi. Shou uygulama ekranında en alttaki Recordings butonuna tıklayın. Karşınıza gelen ekrandaki video listesinde kaydetmek istediğiniz video dosyasını seçin ve Save to Came Roll butonuna tıklayın. Böylece bu seçtiğiniz video dosyası Fotoğraflar içinde görünecek.


Yayımlandı

kategorisi