Ana Sayfa Mobil iPhone iPhone Hızlı Okuma Öğrenme Programı

iPhone Hızlı Okuma Öğrenme Programı

37
0

Günde bir kitabı okuyup bitirmek ister miydiniz? Kim istemez ki? Peki ama bu nasıl olacak? Tabii ki şuan ki okuma hızınızla bunu başarmanız çok zor. Çünkü hepimiz ya okula ya işe gidiyoruz ve zaten geriye kalan vaktimizin çoğunu da yeme içme ve sosyal medya siteleri alıyor. Bunların dışında çok çok az bir zamanımız kalıyor.

İşte bu az zamanda büyük işler yapmak için sizlere hızlı okuma becerisini kazanmanızı tavsiye ediyorum.

2019 06 04 10 24 05 1

Böylece kendi mesleğiniz ile ilgili pek çok kitabı bitirerek uzmanlaşabilir veya romanlar okuyarak hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz. Üstelik okuldaki sınavlara da katkısı oldukça büyük.

Artık Wordex programıyla hızlı okumak hayal değil. Üstteki resimde bu programın çalışma tarzını görüyorsunuz. Tüm kelimeler soldan sağa doğru hızla gözünüzün önünden geçiyor ve yetişmeye çalışırken mecburen hızlı okumuş oluyorsunuz. Böylece göz alışkanlığı elde ediyorsunuz yani gözünüzü eğiterek hızlandırıyorsunuz. Zaten hızlı okumak da gözlerin eğitilmesiyle ilgili.

2019 06 04 10 24 14 3

Üstteki resimde ise programın ayarlar ekranı gösteriliyor. Bu ekranda yazı tipi türünü ve yazı boyutunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca okuma hızını da artırabilir yada azaltabilirsiniz. Böylece kelimeler gözünüzün önünden daha hızlı veya daha yavaş geçecektir.

Kendinizi dakikada 5 bin kelimeye kadar zorlayabilirsiniz. Üstelik tamamen bedava. Hiçbir ücret ödemek yok.

iOS için Wordex uygulamasını yüklemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayabilir:

https://itunes.apple.com/us/app/wordex-speed-reading/id1462633104?mt=8

Önceki İçerikEn İyi WYSIWYG HTML Editor (Düzenleyici) Programı İndir
Sonraki İçerikİsimTescil Whois Gizleme Nasıl Yapılır? Domain Sahibi Bilgilerini Gizleyin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz