Ana Sayfa Mobil iPhone iPhone’a Bilgisayardan Fotoğraf Video Müzik Atma Dosya Aktarma Transfer Uygulaması Türkçe Ücretsiz...

iPhone’a Bilgisayardan Fotoğraf Video Müzik Atma Dosya Aktarma Transfer Uygulaması Türkçe Ücretsiz İndir

1081
0

iPhone Ekran Resmi 4

iPhone cihazı ve bilgisayar arasında bağlantı kurmak yani iPhone’u bilgisayara bağlamak için AirMore uygulamasını kullanabilirsiniz. Böylece hem telefondaki dosyaları yönetebilir ve hem bilgisayardan iPhone’a ya da iPhone’dan bilgisayara her türlü dosyaları (müzik, video, belge, resim vs.) transfer edebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri kablo kullanmadan tamamen kablosuz ağ üzerinden yapıyorsunuz. Programı kullanmak çok kolay çünkü zaten arayüzü Türkçe ve oldukça basit tasarlanmış.

iPhone ve bilgisayarı birbirine bağlamak için öncelikle telefondaki uygulamayı açın ve bilgisayarda tarayıcıyı açarak www.airmore.net adresine gidin.  Daha sonra telefondaki uygulama ekranının sağ üst köşesindeki alt alta üç nokta işaretine tıklayın ve açılan menüden Get IP veya Get code seçeneğine tıklayın. Bu kodu bilgisayarda açtığınız sitedeki ilgili yere girin. Böylece bağlantı kurulmuş olacak.

Platform: iOS

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

AirMore İndir

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

iPhone Ekran Resmi 1

iPhone Ekran Resmi 2

iPhone Ekran Resmi 3

Önceki İçerikiPhone Facebook Video İndirme Kaydetme Uygulaması Ücretsiz İndir
Sonraki İçerikiPhone Web Kamerası Olarak Kullanma Uygulaması Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz