Ana Sayfa Teknoloji İnternet İsimden E-Posta Adresi Bulma, Ad-Soyad ve Firma Sitesi İle Email Sorgulama

İsimden E-Posta Adresi Bulma, Ad-Soyad ve Firma Sitesi İle Email Sorgulama

2103
0

FindThatLead sayesinde çalıştıkları şirketin resmi web site URL adresini girerek ve kişilerin adını ve soyadını girerek e-posta adreslerini öğrenebilirsiniz.

Modern çağda pazarlama halen kişisel bir şey ve e-posta yoluyla pazarlama hala oldukça etkili bir yöntem. Eğer belirli bir gruba ait kişilere ulaşmak istiyorsanız, onların email adresini bilmek size oldukça yardımcı olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için öncelikle Google, Facebook yada Twitter hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Dilerseniz yaptığınız aramaları belirli bir lokasyona (bölgeye) göre, şirket URL adresine göre veya endüstri & iş alanına göre sınırlayabilirsiniz. Tüm e-postaları bulduktan sonra bu site ile bulunanların doğruluğunu otomatik olarak toplu bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Öncelikle site açılınca Facebook yada Twitter hesabınızla giriş yapınız. Böylece sol taraftaki menüler gözükecek. Buradan Lead Search, Domain Search ve Social URL Search seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Lead Search ile aşağıdaki gibi arama yapabilirsiniz.

Domain Search seçeneği biraz geneldir ve burada yazdığınız domain ile ilgili tüm e-posta adresleri veritabanında hazır bulunmaktadır. Direk olarak tüm kayıtlı e-postaları göstermektedir. Dilerseniz gösterilen emailleri otomatik bir biçimde doğrulatabilirsiniz.  Doğrulatmak için soldaki menünün en altında yer alan Email Verifier seçeneğine tıklayınız.

Social URL Search seçeneğinde ise kişinin LinkedIn adresini kopyalayıp yapıştırarak arama yapabilir ve hem e-posta adresi hem de mesleği ve kariyeriyle ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bu siteyi ziyaret etmek için tıklayınız.

Önceki İçerikWindows 10 PDF Düzenleyici Birleştirme, Bölme, Filigran Logo Resim Ekleme
Sonraki İçerikWebp resim görüntüleyiciler, Webp dosyası açma programları pc için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz