Ana Sayfa Programlar İzlesene.com’dan Video İndirme Programsız 2017

İzlesene.com’dan Video İndirme Programsız 2017

5101
1

İzlesene videolarını bilgisayara kaydetmek artık çok kolay. Üstelik program yüklemeye de gerek yok. Anlatacağım yöntem kesin olarak çalışmaktadır. Şimdi kısa ve öz bir şekilde açıklıyorum.

Öncelikle videoyu izlediğiniz sayfayı açın. Ardından sayfada boş bir yere sağ tıklayarak açılan menüden “Sayfa kaynağını görüntüle” seçeneğine tıklayın yada klavyeden Ctrl + U kısayol tuşuna basın.

Açılan kaynak sayfasında Ctrl + F tuşuna basarak arama kutusunu açın. Açılan arama kutusuna video src= yazıp aratın. Zaten tek bir sonuç bulunacaktır.

Yukarıdaki resimde az önce arattığımız video src= bulunmuştur. Bunun hemen sağında yer alan mavi renkli adres ise izlediğiniz ve indirmek istediğiniz videonun URL adresidir. Bu adresi tıpkı üstteki resimde gösterdiğim gibi fareyle seçerek kopyalayın ve internet tarayıcının adres satırına yapıştırarak klavyeden Enter tuşuna basın. Böylece bir pencere açılacak ve video dosyasını indirmek isteyip istemediğinizi soracak. Bilgisayarda uygun gördüğünüz klasöre kaydedin. Hepsi bu kadar basit.

Alternatif Yöntem:

Dilerseniz Internet Download Manager isimli dosya indirme yöneticisi programı bilgisayara yükleyerek izlediğiniz tüm İzlesene.com videolarını tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.  Bu programı bilgisayara kurduktan sonra İzlesene video sayfasını açtığınızda, aynı yukarıdaki ilk resimde göreceğiniz “Bu medya dosyasını indir” yazan bir buton video penceresinin sağ üst köşesine yerleşecek. Bu butona tıklayarak hızlı bir şekilde videoyu bilgisayara indirebilirsiniz.

Önceki İçerikÇörek otu kremi nasıl yapılır?
Sonraki İçerikBaş Ağrısı Duası 2017 Baş Ağrısı İçin Yapılacak Dua Tesirli Kuvvetli Keskin Dualar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz