Jet XP İndir Türkçe Windows XP Hızlandırma Optimizasyon Programı Ücretsiz

jet-xp

Jet XP tamamen Windows XP için özel olarak üretilen bir sistem bakım, onarım ve performans arttırma programıdır.

Microsoft firması birbiri ardına yeni işletim sistemlerini çıkarmış olsa da, günümüzde hala Windows XP kullanan çok sayıda insan var ve hallerinden memnunlar.

Fakat artık modern internet sayfaları eskisinden çok daha fazla medya dosyası ve grafik nesneleri içeriyor. Yeni tarayıcıların boyutu ve sahip olduğu araçlar çok fazla olduğu için aşırı miktarda sistem kaynağı tüketiyor. Örneğin Chrome tarayıcısı hem RAM belleği hem de işlemciyi ciddi oranda tüketir.

Bunların yanı sıra, bilgisayarda yeni Photoshop sürümlerini veya 3D CAD gibi grafik yazılımlarını kullanmak yada boyutu çok büyük olan modern oyunları yüklemek Windows XP’yi oldukça kasacak ve yavaşlamasına neden olacaktır.

Ayrıca her bilgisayar zaman geçtikçe gereksiz dosyalar tarafından şişer, kayıt defterinde hatalı girdiler oluşur, sabit diskte verim düşer ve bu nedenle gittikçe performansı azalır.

Jet XP sayesinde bilgisayara bakım ve optimizasyon yaparak daha hızlı çalışmasını sağlayabilir ve tüm bu saydığım sorunları aşabilirsiniz. En azından bilgisayarı hızlandırmak için yeni bir donanım alma gücünüz henüz yoksa, bu programla işlerinizi eskisinden daha hızlı bir şekilde yaparak durumu idare edebilirsiniz.

Jet XP programını kullanmak çok kolay. Hiçbir ayar yapmaya gerek yok. Ana penceresindeki Sistemi Hızlı Yapılandır butonuna tıklamak yeterli olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 1.6 MB

Jet XP İndir

Jet XP Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi