JPG to PDF Converter İndir Jpg’den Pdf’ye Çevirme Format Dönüştürücü Ücretsiz

2016-10-31_13-24-02

Jpg ve Jpeg dosyasını Pdf’ye çevirmek için JPG to PDF Converter programını kullanabilirsiniz. Yani fotoğrafları (jpg uzantılı resimleri) bir PDF uzantılı belgeye dönüştürüyor.

Programı kullanmak ise çok basit. Sadece sürükle bırak yaparak JPG resim dosyasını program penceresinin üzerine bırakın yada en üstteki Open butonuna tıklayıp dosya gezgini aracını kullanarak bilgsiayardaki jpg uzantılı resim dosyasını bulup seçin ve Conver butonuna tıklayın.

Programın çoklu format çevirme desteği mevcut. Böylece aynı anda pek çok resim dosyasından toplu olarak PDF dosyası oluşturabilirsiniz. Ayrıca sayfaların boyutunu ayarlayabilir ve her bir sayfaya en çok 4 jpg resmi ekleyebilirsiniz.

JPG to PDF Converter programının çalışması için Virtual PDF Printer programını yüklemeniz gerekiyor. Yüklemek için tıklayınız (1.38 MB).

Öncelikle JPG to PDF Converter programına dönüştürmek istediğiniz resimleri aktarın ve ardından Convert yazan butona tıklayın. Aşağıdaki pencere açılacak.

Bu pencerede sol üst köşede bulunan Yazıcı kısmından Virtual PDF Printer seçeneğini seçin ve sağ alt köşedeki Yazdır butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar.

2016-10-31_13-23-16

Lisans: Ücretsiz

Platform: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP

Boyut: 571 kb

JPG to PDF Converter İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi