Kablosuz Ağ Şifre Kırma Programı WiFi Password Decryptor Modem Şifre Çözücü İndir

2016-09-02_00-43-41

WiFi Password Decryptor programı bir kablosuz şifre kırıcısı değildir.

WiFi Password Decryptor programıyla bilgisayardan daha önce şifre girerek bağlandığınız kablosuz modemlerin şifresini gösterir. Çünkü bir bilgisayardan bağlanılan tüm kablosuz internet şifreleri kaydedilir fakat siz bu kayıtlı şifrelerin nerede olduğunu bilmezsiniz. WiFi Password Decryptor programı size bu kayıtlı şifrelerin hepsini birden gösterir ve hangi şifrenin hangi modeme ait olduğunu belirtir.

Yani WiFi Password Decryptor programıyla komşunun kablosuz modeminin şifresini kıramazsınız. Fakat daha önceden komşunun modemine bağlandıysanız ve şimdi şifreyi unuttuysanız, bu program sayesinde unutulan şifreyi bulabilirsiniz.

WiFi Password Decryptor Nasıl Kullanılır?

Programı indirip bilgisayara kurun ve çalıştırın. Yukarıdaki resimde gördüğünüz ana penceresi açılacak.

Burada 1 numaralı ok ile gösterdiğim Start Recovery butonuna tıklayın. Böylece bilgisayarda kayıtlı olan tüm modemler listelenecek.

Her bir modem için:

  • Modem adı (Wi-Fi Name SSID)
  • Şifre Tipi
  • Güvenlik ayarı ( WEP-64 / WEP-128 / WPA2 / AES / TKIP )
  • Şifre

bilgileri veriliyor.

Burada 2 numaralı ok ile gösterdiğim yerden şifresini öğrenmek istediğiniz modemin ismine bakın ve aynı satırın en sağında 3 numaralı ok ile gösterdiğim Password Key alanındaki kablosuz modem şifresini bir daha kaybetmemek ve unutmamak için dikkatli şekilde bir yere kaydedin.

WiFi Password Decryptor İndir (Ücretsiz – 178 kb)

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi