Kapanan Programı Otomatik Açma Programı Kiwi Application Restarter

Kiwi Application Restarter- interface

Bazen hata verip çöken programları Windows işletim sistemi otomatik olarak kapatır. Bazen de ortada görünür bir sebep yok iken programlar kendiliğinden kapanabiliyor.

Bu tarz olaylar gerçekleştiği zaman kapanan programların otomatik olarak yeniden açılmasını istiyorsanız,  Kiwi Application Restarter programını kullanabilirsiniz.

Öncelikle programın ana penceresinde sol üst köşede bulunan yeşil renkli + (artı) işaretine tıklayın. Açılan pencerede Browse yazan klasör ikonuna tıklayın ve kapandığı zaman otomatik açılmasını istediğiniz programın .exe dosyasını seçin. Eğer Notify me when the app crashes kutusunu işaretlerseniz, program kapandığında size haber verir. Eğer Restrat app when it closes kutusunu işaretlerseniz kapanan programı otomatik olarak tekrar açar.

add application to monitoring list

Son olarak Add butonuna tıklayıp pencereyi kapatın.

Normalde bu program her 5 saniyede bir listedeki programları kontrol eder ve kapanmış olan varsa otomatik olarak yeniden çalıştırır.

Dilerseniz programın ayarlarına girerek 5 saniyeyi arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Ayarlara girmek için en üstteki dişli çark simgesine tıklayın.

change monitoring time

Listedeki bir programı silmek isterseniz, önce programı seçin ve en üstteki Remove butonuna tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.65 MB

Kiwi Application Restarter İndir

Kiwi Application Restarter Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi