Ana Sayfa Programlar Karikatür Yapma Programı Fotoğrafı Karikatüre Çevirme

Karikatür Yapma Programı Fotoğrafı Karikatüre Çevirme

3057
0

Caricature Studio Screenshot

Caricature Studio 6 sayesinde yeni karikatür çizimleri yapabileceğiniz gibi, elinizdeki fotoğrafları karikatüre de dönüştürebilirsiniz.

Örneğin sahte dergi kapakları, eğlenceli kaplamalar ve özel komik paneller hazırlayabilirsiniz.

Caricature Studio programı tüm Photoshop eklentilerini destekler. Yani binlerce özel efekt eklentisini bu programda kullanabilirsiniz.

Caricature Studio 6 2

Mesela fotoğraftaki kişilere çeşitli konuşma balonları ekleyip içine komik yazılar yazarak ortaya güldüren karikatürler çıkarabilirsiniz. Hızlı bir şekilde birkaç tıklamayla arkadaşlarınız ve aile dostlarınız için kişisel hediyeler yapmak da mümkün.

Ayrıca programın resim katmanları desteği sayesinde şapka ve kaslar gibi eğlenceli süslemeleri fotoğrafa ekleyerek sanatsal boyutta karikatürler bile yaratabilirsiniz.

Hqdefault 1 4

Örneğin Swap (değiştirme) özelliğini kullanarak fotoğraftaki kişilerin yüzlerini veya bedenlerini kolayca başka yüzlerle ve bedenlerle değiştirebilirsiniz.

Programın bu yeni 6. sürümünde daha çok özel efekt, daha çok şablon ve daha çok eğlence var.

Boyut: 90.89 MB
Lisans: Deneme Sürümü

Caricature Studio İndir

Alternatif Program: Photo to Cartoon

Phototocartoonscreenshot 6

Sadece birkaç tıklama yaparak resimleri karikatüre çevirin. Çizim yapmanıza hiç gerek yok. Bu programla tasarladığınız karikatürleri fotoğraflara, avatar resmine, e-postaya veya yazılara ekleyebilirsiniz. Ayrıca bunlarla parti davetiyesi yada tebrik kartı hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz hayal gücünüzü devreye sokarak eşsiz bir sanat eseri bile yaratabilirsiniz.

Arkadaşların fotoğraflarını değiştirin, üzerinde oynama yapın ve karikatüre dönüştürün. Böylece şakalar yaparak beraber gülebilir ve dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Boyut: 8.28 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Photo to Cartoon İndir

Önceki İçerikBeste Yapma Programı Ücretsiz Şarkı Besteleme Musink Lite İndir
Sonraki İçerikÇek Takip Programı 2016 Türkçe Ücretsiz İndir Windows 10/8/7/Xp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz