Kolay Web Site Yapma Programı Türkçe Full İndir WebSite X5 Free

Profesyonel görünümlü gelişmiş siteleri oluşturmak için kullanması kolay ve basit bir program arıyorsanız WebSite X5 Free programını mutlaka denemelisiniz. Bu alanda bulabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

WebSite X5 sayesinde kodlama ve programlama bilmenize hiç gerek kalmıyor. Hazırlanan web sayfasına dilediğiniz fotoğraf, video, tablo, form, yazı ve diğer nesneleri ekleyebilirsiniz. Üstelik önizleme özelliği sayesinde yaptığınız değişiklikleri anında test edebilir ve sitenin son halini görebilirsiniz.

WebSite X5 sayesinde ürün katalog sitesi, foto galeri, blog sitesi ve e-ticaret (alışveriş) sitesi kolaylıkla yapılabilir. Zaten siz yapmak istediklerinizi seçiyorsunuz geri kalanını program otomatik olarak hallediyor. Üstelik web siteniz akıllı telefon ve tabletler üzerinde sorunsuz ve mobil uyumlu olarak görüntüleniyor.

WebSite X5 programının içinde kullanıma hazır olarak gelen 1500 website temasından hoşunuza gideni seçin ve bu şablonu keyfinize göre değiştirerek hayalinizdeki siteyi hazırlayın. Dilerseniz sitenize RSS beslemesi ekleyebilirsiniz. Üstelik siteniz otomatik olarak arama motorlarına uygun şekilde optimize edilmektedir ve tüm tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz – Bedava

Dil: Türkçe

Boyut: 92.56 MB

Website X5 tamamen ücretsiz olan sürümünü indir

WebSite X5 ücretsiz sürümü alternatif indirme linki

Website X5 Ücretli Versiyonun Deneme Sürümünü İndir

WebSite X5 ücretli sürümünün alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi