Ana Sayfa Programlar Lenovo Sistem Güncelleme Programı Sürücü ve BIOS Güncelleme

Lenovo Sistem Güncelleme Programı Sürücü ve BIOS Güncelleme

360
0

Lenovo System Update Windows işletim sistemlerinin yüklü olduğu Lenovo laptoplar için bir sistem güncelleme yazılımıdır.

Sistemi güncel tutmak pek çok açıdan kritik öneme sahiptir. En son yazılımları yükleyip uyumsuzluk sorunlarından kurtulmak bunlardan yalnıza bir tanesidir. Ayrıca sistem güncellemesiyle bilgisayarı zararlı yazılımlar ve bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı korumuş olursunuz.

Lenovo Sistem Güncelleme Programı

Lenovo System Update programı Lenovo marka dizüstü bilgisayarların ihtiyaç duyacağı  her şeyi otomatik olarak internetten indirmek ve yüklemek için özel olarak dizayn edilmiştir. Böylece sisteminiz düzgün ve güvenli bir şekilde çalışır. Programın sahip olduğu sihirbaz tarzı arayüz sayesinde, birkaç adımda kolayca güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Lenovo System Update programını yükledikten sonra programı açın ve Get new updates yazan sekmeye girerek bilgisayarda tarama yapın. Güncellenmesi gereken şeyler otomatik olarak bulunacaktır. Ardından güncellemek istediklerinizi tek tek seçebilirsiniz. Ardından Next butonuna tıklayarak güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

Bulunan güncelleme gereksinimleri krtik (critical), önerilen (recommended) veya isteğe bağlı (optional) olarak belirtilir. Böylece hangisinin önemli, hangisinin olmazsa olmaz ve hangisinin olmasa da olur güncellemeler olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Dilerseniz güncellemeleri planlayabilir ve belirli aralıklarla otomatik yapabilirsiniz. Ayrıca bu programın yalnızca kritik önemdeki güncellemelere bakmasını ve yüklemesini sağlayabilirsiniz. Böylece diğer güncellemeleri es geçer.

Dilerseniz tespit edilen bütün güncellemeleri otomatik olarak indirmesini ve yüklemesini bile sağlayabilirsiniz. Hatta bilgisayarın yeniden başlatılması gereken güncellemeleri atlamasını bile seçebilirsiniz. Seçim size kalmış.

Lenovo Sistem Güncelleme Bios Sürücü

Lenovo System Update programını indirmek için buraya tıklayınız.

Programın dosya boyutu:

Programın lisansı: Ücretsiz

Programın dili: 6,1 MB

Programın uyumlu olduğu işletim sistemleri listesi: Windows 10 32/64 bit Windows 8 32/64 bit Windows 7 32/64 bit

Programın resmi web sitesi: https://www.lenovo.com/tr/tr/

Önceki İçerikPDF’yi CSV’ye Dönüştürme Programı
Sonraki İçerikYoutube Konuşma Arama Konuşulan Sözleri Ara

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz