Linguatic Sözlük İndir Türkçe İngilizce Ücretsiz Sözlük Çeviri Programı

Linguatic Dictionary Screenshot

Hızlı çalışan, kullanması kolay olan ve tamamen bedava bir İngilizce-Türkçe sözlük arıyorsanız Linguatic programını şiddetle öneririm.

Keyfinize göre ayarladığınız bir klavye tuşuyla birlikte herhangi bir kelimenin üzerine fareyle tıkladığınız anda otomatik olarak açılan pencerede kelimenin anlamını görebilirsiniz.

Kelimenin birkaç harfini arama kutusuna yazdığınız anda programın otomatik tamamlama özelliği devreye girer ve bu harfleri içeren bir kelime listesi gösterir. Bu listeden aradığınız kelimeye tıklayarak anında anlamına bakabilirsiniz.

Web sayfalarında veya herhangi bir belgedeki metni kolayca yakalayabilir ve anında çevirisini yapabilir. Programın veritabanında çok sayıda değişik sözlük grupları bulunmaktadır. Siz kelimeyi yazıp arattığınızda tüm bu sözlük türlerinden bulunan sonuçlar listelenir.

Linguatic sözlük programı geçmişte yaptığınız son 100 kelimeyi kaydeder ve liste halinde gösterir. Böylece çok yakın zamanda aradığınız kelimelerin anlamına pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hem kelimeleri hem de uzun paragrafları sesli bir şekilde okuyabilir. Böylece telaffuzlarını öğrenebilirsiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 162 MB
Linguatic Sözlük İndir
Linguatic Sözlük Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi