Malwarebytes Anti-Malware İndir Türkçe Ücretsiz Son Sürüm

Hem evdeki hem de ofisteki bilgisayarımda uzun yıllardır kullandığım Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programlarıyla birlikte kullanılan ve onların tespit edemediği virüs, solucan, spyware yada malware gibi zararlıları tespit ederek silen yardımcı bir güvenlik programıdır.

Tamamen bedava kullanabileceğiniz Malwarebytes Anti-Malware programı tek başına anlık koruma sağlamaz ve kaliteli bir antivirüs yada internet security programının yerini tutmaz. Fakat defalarca şahit olduğum gibi, normalde antivirüs programlarını atlatan ve bulunamayan sinsi virüsleri, kişisel verileri çalan yada reklam virüsleriyle sizi rahatsız eden zararları yok edebilir.

Malwarebytes Anti-Malware programının en başarılı olduğu alanlardan biri de internet tarayıcınıza veya masaüstü kısayol simgelerine bulaşan reklam virüsleridir. Örneğin baş belası araç çubuğu virüsleri, arama motorunu değiştiren virüsler, ana sayfa değiştiren virüsleri veya ekranın sağında solunda yukarısında yada aşağısında çıkan reklam pencereleri sizi rahatsız ediyorsa, Malwarebytes Anti-Malware programıyla bilgisayarı taratıp tüm bunların hepsini birden tamamen temizleyebilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware programını kullanmak çok kolay. Zaten dili Türkçe. Önce ana penceresindeki Tara (Scan) butonuna tıklayıp bilgisayarı derinlemesine taratın. Merak etmeyin, tarama işlemi son derece hızlıdır ve hemen bitecektir. Taramanın ardından Temizle (Clean) butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar basit. Tabii ki dilerseniz taramayı ve temizleme işlemini kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayıp kişiselleştirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 21.79 MB
Malwarebytes Anti-Malware İndir
Malwarebytes Anti-Malware Alternatif İndirme Linki

Malwarebytes Anti-Malware Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi