McAfee AntiVirus Plus İndir Türkçe Kaliteli Antivirüs Programı

McAfee AntiVirus Plus

Bilgisayarı baş belası virüslerden korumak için McAfee AntiVirus Plus programını kullanabilirsiniz. McAfee şirketi uzun yıllardır antivirüs piyasasında başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor ve insanların güvenini kazanmış durumda.

Trojan denilen truva atı, son çıkan virüs çeşitleri, keylogger gibi her türlü casus yazılımı ve rootkit belasından korunmak istiyorsanız, McAfee AntiVirus Plus tek başına size yeter. Üstelik sıfır gün tehditleri ve botnet tuzağından da etkili bir şekilde korumaktadır.

McAfee AntiVirus Plus programı bilgisayardaki tüm güvenlik açıklarını bulur ve otomatik olarak kapatır. Tüm gereksiz dosyaları silerek sistem performansını arttırır. Dilerseniz McAfee Shredder aracıyla vergi belgeleri gibi mühim dosyaları kalıcı bir biçimde silebilirsiniz.

McAfee AntiVirus Plus programı girdiğiniz web sitelerin tehlikeli olup olmadığını çeşitli renklerle gösterir. Mesela kırmızı renk tehlike demekken, sarı ışık dikkatli olunması gerektiğini belirtir ve yeşil ışık ise güvenli olduğu anlamına gelir.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp,Vista
Lisans: Deneme Sürümü
Dil: Türkçe
Boyut: 4.89 MB
McAfee AntiVirus Plus İndir
McAfee AntiVirus Plus Alternatif İndirme Linki

McAfee AntiVirus Plus Ekran Görüntüleri

McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus 3

McAfee AntiVirus Plus 5


Yayımlandı

kategorisi