Ana Sayfa Programlar Microsoft Office 2016 Alternatifi En İyi Ofis Programları 2017

Microsoft Office 2016 Alternatifi En İyi Ofis Programları 2017

2745
0

Microsoft Office yazılım paketi kendi kulvarında uzun yıllardır bir numara. Fakat çok pahalı olduğu için ve korsan sürümünü bile bulup düzgün şekilde yüklemek çok zor olduğu için insanlar kullanamıyor. Zaten full sürümlerinin içerisinde genellikle virüs ve trojan gibi zararlı yazılımlar yer alıyor.

Eğer Office 2016 sürümüne sahip olamıyorsanız ama hemen hemen aynı işi yapabileceğiniz çok güçlü ve gelişmiş bir alternatif arıyorsanız, 2017 itibariyle en başarılı 3 ofis program paketini paylaşıyorum.

Not: Bu liste dünyaca ünlü teknoloji sitesi TechRadar.com’dan alınmıştır.

1. WPS Office 2016

Microsoft Office programına en çok benzeyen ve en güçlü rakibi olan WPS Office Free tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. İçerisinde Word, PowerPoint ve Excel gibi ofis programlarının alternatifleri bulunmaktadır.  Bu program Microsoft Excel, Word ve PowerPoint gibi programlarına ait olan doc, xls, ppt gibi dosyaları açabiliyor.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 71 MB

WPS Office İndir

2. LibreOffice 5

LibreOffice isimli ofis paketinde Microsoft Office paketi içindeki yazılımların her biri için başarılı bir alternatifi bulabilirsiniz. Üsteki resimde bu alternatifleri görebilirsiniz. Bu program Microsoft Excel, Word ve PowerPoint gibi programlarına ait olan doc, xls, ppt gibi dosyaları açabiliyor.

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 213 MB

LibreOffice İndir

3. Apache OpenOffice

Listemizin 3 numarasında OpenOffice var. Microsoft Word, Excel, Powerpoint, Access gibi ofis programlarının tamamını OpenOffice içerisinde bulabilirsiniz. Üstelik Microsoft Office dosyalarını da açabiliyor.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 122 MB

OpenOffice İndir

Önceki İçerikSilinen Word Dosyaları Geri Getirme
Sonraki İçerikTürkiye’nin Nüfusu Kaç 2017 Güncel Sayım Sonuçları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz