Ana Sayfa Programlar Mikrofon Ses Değiştirme Programı

Mikrofon Ses Değiştirme Programı

285
0

Voxal Plus eğlenceli ve ücretsiz bir mikrofon ses değiştirme programıdır. Kullanması son derece kolay olan bu araç sayesinde Windows işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarlarda bilgisayara takılan mikrofondan gelen sesleri dileğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ses değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu program bilgisayara bağlanan herhangi bir kayıt cihazını otomatik olarak tespit eder ve arka planda sessizce çalışır.

Mikrofon ses değiştirme programı

Tek yapmanız gereken bir frekans ve tonu seçmek ve böylece mikrofondan yaptığınız sesli konuşmalar otomatik olarak ayarladığınız şekilde değişecektir. Bunun dışında herhangi bir ekstra yazılıma ihtiyaç yoktur.

Voxal Plus programının içinde tek tıkla kolaylıkla kullanıma hazır olarak gelen pek çok ses şablonları bulunuyor. Bunlar arasında robot sesleri veya Yıldız Savaşları (Star Wars) filmindeki ünlü Darth Vader’ın sesi bile var. Ayrıca bir oda veya bir telefondan gelen sesleri gerçekçi yankılarıyla birlikte taklit eden şablonlar da yer almaktadır.

Voxal Plus programı arkadaşlara şakalar yapmak için harika bir bilgisayar programıdır. Bununla birlikte anonim video klip seslendirmeleri hazırlamak veya bazı şeylerin nasıl yapıldığını anlatan eğitim videolarını seslendirmek için ideal bir araçtır.

mikrofondan gelen sesleri değiştirme efekt programı

Önceki İçerikAPK Dosyası Hakkında Detaylı Bilgiler Gösteren Program
Sonraki İçerikSes Karıştırma Programı Ücretsiz Ses Mixleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz