Ana Sayfa Teknoloji MOBI Dosyasını Programsız Açmak İçin

MOBI Dosyasını Programsız Açmak İçin

2769
0

Bilgisayara indirdiğiniz .mobi uzantılı e-kitapları açıp okumak için ille de bir mobi dosyası açma/okuma programı indirmenize hiç gerek yok. Tamamen programsız olarak, online bir şekilde mobi dosyalarını açabilir ve konforlu bir biçimde okuyabilirsiniz.

rollMyFile benim en beğendiğim online MOBI okuma sitesidir. Aslında bu sitede 500’den fazla dosya türünü açabilirsiniz. Yani üniversal bir dosya görüntüleyicidir. MOBI de bu 500 programlık listede yer alıyor.

2017 06 21 16 14 48 1

Tek yapmanız gereken bilgisayardaki mobi dosyasını sürükleyip bu sitenin ana sayfasının üzerine bırakmak. Dilerseniz alternatif olarak Choose butonuna tıklayarak açılan pencereden bilgisayardaki mobi uzantılı dosyayı seçebilirsiniz. Dosyayı siteye yüklediğiniz zaman, hemen mobi dosyasını açabilir, içindeki sayfaları döndürebilir, arka plan rengini değiştirebilir, font türünü ve font boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece konforlu bir okuma deneyimi yakalayabilirsiniz.

Üstelik bu siteyi kapattığınız zaman, otomatik olarak yüklemiş olduğunuz mobi dosyasını siler. Yani içiniz bu konuda rahat edebilir.

2017 06 21 16 22 48 3

Siteyi Ziyaret Etmek İçin Buraya Tıklayınız.

Önceki İçerikFotoğrafın arka planını bulanıklaştırma programı (Windows 10 için)
Sonraki İçerikEXE’yi MSI’ye Çevirme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz