MOBI Dosyasını Programsız Açmak İçin

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara indirdiğiniz .mobi uzantılı e-kitapları açıp okumak için ille de bir mobi dosyası açma/okuma programı indirmenize hiç gerek yok. Tamamen programsız olarak, online bir şekilde mobi dosyalarını açabilir ve konforlu bir biçimde okuyabilirsiniz.

rollMyFile benim en beğendiğim online MOBI okuma sitesidir. Aslında bu sitede 500’den fazla dosya türünü açabilirsiniz. Yani üniversal bir dosya görüntüleyicidir. MOBI de bu 500 programlık listede yer alıyor.

Tek yapmanız gereken bilgisayardaki mobi dosyasını sürükleyip bu sitenin ana sayfasının üzerine bırakmak. Dilerseniz alternatif olarak Choose butonuna tıklayarak açılan pencereden bilgisayardaki mobi uzantılı dosyayı seçebilirsiniz. Dosyayı siteye yüklediğiniz zaman, hemen mobi dosyasını açabilir, içindeki sayfaları döndürebilir, arka plan rengini değiştirebilir, font türünü ve font boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece konforlu bir okuma deneyimi yakalayabilirsiniz.

Üstelik bu siteyi kapattığınız zaman, otomatik olarak yüklemiş olduğunuz mobi dosyasını siler. Yani içiniz bu konuda rahat edebilir.

Siteyi Ziyaret Etmek İçin Buraya Tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap