Modifiyeci İndir Türkçe Araba Modifiye Etme Programı Ücretsiz

2016-12-03_14-55-06

Araç modifikasyonu ile ilgilenenler ve modifiye arabaları sevenler için özel olarak üretilen Modifiyeci programı şimdi yeni çıkan 2.sürümüyle eskisinden çok daha fazla özelliğe sahip. Son sürümünde modifiye işlemlerinde görsellik ve ayrıntıya önem verilmiş.

Modifiyeci V 2.o programında 500 den fazla arabanın özellikleri yer almaktadır. Ayrıca iki aracı karşılaştırarak özelliklerini inceleyebilirsiniz. Programın içerisinde modifiye dünyasında sık kullanılan kelimelerin anlamını bulacağınız bir sözlük bulunmaktadır. Üstelik programın içinde entegre olarak gelen tarayıcıyı kullanarak bütün modifiye sitelerini gezebilirsiniz.

Modifiyeci programının Modifiye hakkında her şey bölümünde araç modifiyesi ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Örneğin amortisör, yaylar, hava filtresi, müzik sistemi ve nos gibi modifiye işlemleri hakkında detaylı bilgileri okuyabilirsiniz. Programın Aksesuar Satış bölümüne girerek yapmak istediğiniz modifiye işlemlerinin toplam ücretini (fiyatını) görebilirsiniz. Son olarak programın Sürüş Taktikleri bölümünde çeşitli sürüş tavsiyelerini okuyabilirsiniz.

2016-12-03_14-54-23

  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Boyut: 2.38 MB

Modifiyeci İndir

Modifiyeci programının antivirüs testi raporu: temiz.


Yayımlandı

kategorisi