Ana Sayfa Programlar Müzik Efekt Programı Nasıl Kullanılır Ses Dosyalarına Efekt Verme Resimli Anlatım

Müzik Efekt Programı Nasıl Kullanılır Ses Dosyalarına Efekt Verme Resimli Anlatım

246
0

Bilgisayarda müzik dosyalarına efekt vermek için ücretsiz ve kaliteli bir programa ihtiyacınız olacak. Üstelik daha önce şimdiye kadar herhangi bir ses dosyasına hiç efekt vermediyseniz, o zaman bulacağınız efekt programının kullanması kolay olması şart.

Tam da size göre bedava bir program biliyorum. AV MP3 Player Morpher isimli programı buraya tıklayarak indirin ve Windows masaüstü bilgisayara kurup çalıştırın. Aşağıdaki ana penceresi açılacak.

Yukarıdaki resimde ok ile gösterilen butona tıklayarak bilgisayardaki müzik dosyalarını seçip Open butonuna tıklayarak programa ekleyin.

Böylece müzikler programa eklenmiş olacak.

Yukarıdaki resimde eklenen müzik dosyaları liste halinde gösterilmiştir. Bunlardan herhangi birine çift tıklayarak dinleyebilirsiniz. Efekt vermek istediğiniz şarkıyı fareyle tıklayarak seçin ve 1 numaralı ok ile gösterilen sağ taraftaki efekt listesinden uygulamak istediğiniz efekt tıklayın. Böylece seçtiğiniz şarkıya seçtiğiniz efekt verilmiş olacak.

Ayrıca 2 numaralı ok ile gösterilen açılır menüden dilediğiniz ileri seviye (kompleks) efekti seçip müzik dosyasına uygulayabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra solundaki Activate butonuna tıklayarak efekti uygulayabilirsiniz.

Eğer efekti iptal etmek isterseniz 3 numarayla gösterilen Reset butonuna tıklamanız kafidir. Efekti verdikten sonra CTRL+S kısayol tuşuyla şarkıyı kaydedebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz