Ana Sayfa Programlar Müzik İndirme Programları

Müzik İndirme Programları

1448
0

Cep telefonundan müzik dinlemek güzeldir ama her zaman için bir ses ve bas problemi var. Hiçbir zaman ses tam istediğiniz gibi çıkmaz. Oysa bilgisayarda kendi ses sisteminizle müzik dinlemek gibisi yoktur. Eğer bilgisayarda müzik dinlemek istiyorsanız, sizler için şuanda piyasadaki en iyi müzik indirme programlarını liste halinde paylaşıyorum. Dilerseniz bilgisayardan binlerce ücretsiz müzik şarkı indirip, USB kablosu aracılığıyla telefona da transfer edebilirsiniz.

BearShare Müzik İndirme Programı

P2P dosya paylaşım programı olan Bearshare yazılımının rakiplerinden farkı ise yalnızca müzik indirmek için üretilmiş olmasıdır. Dolayısıyla Bearshare programını indirip bilgisayara kurduktan sonra programı çalıştırıp ana penceresi üzerinden şarkı ismi yada sanatçı ismini yazarak arama yaptırabilir ve dilediğiniz tüm yerli (Türkçe) ve yabancı şarkıları direk bilgisayara kaydedebilirsiniz. İçerisinde her müzik kategorisinden milyonlarca müzik yer almaktadır.

Bearshare 10 Indir


Ares – Türkçe Müzik İndirme Programı

Aslında bu klasik bir dosya paylaşım yazılımıdır. Yani film, oyun, program, e-kitap, fotoğraf ve müzik indirmeye yarar. Ama genel olarak baktığımız vakit, milyonlarca Ares kullanıcısının bilgisayarında bulunan müzikleri sizin hızlı ve kolay bir şekilde indirmenizi sağlar. Dolayısıyla yerli ve yabancı bütün şarkıları arayıp bulabilir ve tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Programı kurduktan sonra Ayarlar bölümüne giderek (Settings > General) Türkçe dilini seçiniz. Böylece programın arayüzü tamamen Türkçeleşecek.

Ares Galaxy Müzik Indirme Programı

 • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista 
 • Lisans: Ücretsiz
 • Dil: Türkçe
 • Boyut: 4,75 MB
 • Ares Galaxy İndir

LimeWire Music – Müzik İndirme Programı

En sevdiğiniz şarkıları hiç zorlanmadan, internetteki sahtekar sitelere takılmadan ve yüksek hızda bilgisayara kaydetmek için LimeWire Music tek başına yeterli bir yazılımdır.

Windows için tamamen ücretsiz ve sorunsuz olan bu program ile hatasız bir şekilde dilediğiniz Türkçe ve yabancı şarkıları indirebilirsiniz. İşini en düzgün yapan yazılımlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İnternette hiçbir yerde bulamadığınız şarkıları bile bulabileceğiniz geniş bir veritabanına sahiptir. Programın ana penceresindeki arama kutusuna sanatçının adını yada şarkının ismini yazarak aratın. Karşınıza çıkan sonuçlarda indirmek istediğinize sağ tıklayarak açılan menüden indir (Download) deyin. Hepsi bu kadar basit.

Limewire Music Müzik Indirme Programı

 • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista 
 • Lisans: Ücretsiz
 • Dil: Türkçe
 • Boyut: 4,75 MB
 • LimeWire Music İndir

MP3 İndirmece – Müzik İndirme Programı

Şarkı İndirme Programı

Aslında burada paylaştığım bu basit program, piyasadaki en iyi, en kolay ve en hızlı mp3 indirme yazılımıdır.

İnsanlar sade, basit ve eski tip bir arayüzü olduğu için galiba işe yaramayacağını yada hantal yani yavaş olduğunu düşündüğü için bu programa rağbet etmiyor olabilir. Fakat programın üreticisi her sene düzenli olarak güncelliyor ve en iyi çalışacak şekilde gerekli iyileştirmeleri yapıyor. Dolayısıyla hatasız çalışan mükemmel bir müzik indirme programı olduğunu kesin olarak söyleyebilirim.

Programın kullanımı ise bundan daha kolay olamazdı. Sadece ana pencerede en üstteki arama kutusuna şarkıcının adını yazın ve sağındaki Ara yazan butona tıklayın. Hemen altındaki bölümde bulunan tüm sonuçlar listelenecek Bu listeden istediğiniz şarkıya fareyle tıklayarak en geç 10 saniye içinde şarkıyı bilgisayara kaydedebilirsiniz. Piyasada daha hızlısı ve daha kolayı yoktur. Ücretli olanlarda bile bu özelliğin olmadığını söyleyebilirim. Bu program tamamen bedavadır.

 • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista 
 • Lisans: Ücretsiz
 • Dil: Türkçe
 • Boyut: 529 KB
 • MP3 İndirmece İndir
Önceki İçerikKuran Öğrenme Programı Android iPhone Windows İçin Uygulamalar
Sonraki İçerikVideo İndirme Programsız Windows Android iOS İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz