My Flash Recovery İndir USB Flash Bellek Veri Kurtarma Programı Ücretsiz

Flash drive recovery software from EaseUS

My Flash Recovery çok başarılı bir flash disk dosya kurtarma yazılımıdır. Format atılan veya yanlışlıkla silinen bir USB flash bellekten silinmiş dosyaları geri getirmek için My Flash Recovery programını kullanabilirsiniz.

My Flash Recovery ile fotoğraf, müzik, video, zip, rar, e-posta ve döküman gibi her türlü dosyayı kurtarmak mümkün.  Hatta hiç kaydedilmeyen ve geçici sistem dosyalarında tutulan bir dosyayı bile geri getirebilir. My Flash Recovery programı tüm dosya sistemlerini ve tüm USB flash bellek markalarını destekler.

My Flash Recovery programında veri kurtarmak için iki mod sunulmaktadır. Yanlışlıkla USB bellekten sildiğiniz bir dosyayı geri getirmek için Hılzı Mod seçeneğinden faydalanarak yaklaşık bir dakikalık bir taramayla dosyayı geri getirebilirsiniz. Eğer flash diske format atmışsanız ve formattan önceki dosyaları kurtarmak istiyorsanız, o zaman derin tarama modunu tercih etmeniz gerekiyor ve haliyle bu işlem biraz sabır gerektiriyor.

My Flash Recovery programının sahip olduğu Wipe Data özelliğini kullanarak istediğiniz bir dosyayı kalıcı bir şekilde yani geri dönüşümü imkansız olacak biçimde silebilirsiniz. Böylece hiçbir dosya kurtarma programı sizin için önemli olan bu kişisel dosyayı asla geri getiremez.

Choose USB flash drive to be scanned

Preview lost files

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, Windows Xp, Windows Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 877 kb

My Flash Recovery İndir

My Flash Recovery Alternatif İndirme Linki

NOT: Bu programı üstteki linkten indirip kullanabilir ve USB’den silinenleri geri getirebilirsiniz. Fakat bu programın üreticileri USB flash belleklerden silinen dosyaları kurtarmak için Data Recovery Wizard adlı tamamen ücretsiz bir program ürettiler. Dilerseniz bu yeni son model programı buradan (15.3 MB) bedava indirip daha gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz.

My Flash Recovery Nasıl Kullanılır? Kullanımı Videolu Anlatım


Yayımlandı

kategorisi