MySQL Workbench İndir Ücretsiz Veritabanı Yönetme Programı

MySQL Workbench hem bir veritabanı yönetim programı, hem bir veritabanı modelleme yazılımı hem de yeni veritabanlarını kolayca oluşturmak için kullanabileceğiniz başarılı bir araçtır.

Bu programın gelişmiş arayüzü ve basit (anlaşılır) menüleri yardımıyla veritabanları ile ilgili her türlü işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik sadece profesyoneller için değil, daha önce hiç veritabanı geliştirmemiş amatörler için bile idealdir.

MySQL Workbench programının penceresi 3 kısma ayrılır. Bu kısımlardan faydalanarak Sql geliştirme, veri modelleme ve sunucu yönetimi görevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin komut dosyası düzenleme, tablo verisi düzenleme, Sql sorgu çalıştırma ve mevcut veritabanlarını yönetme gibi çok sayıda işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

MySQL Workbench progrmaının sahip olduğu görsel diyagram aracını kullanarak oluşturduğunuz tabloları rahatlıkla birbirine bağlayabilirsiniz. Boyutu büyük olan veritabanlarını yönetmek için bu özellik çok faydalı olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 26.76 MB

MySQL Workbench İndir

MySQL Workbench Alternatif İndirme Linki

MySQL Workbench Ekran Görüntüleri


Yayımlandı

kategorisi