Nero 2015 Classic İndir Ücretsiz Deneme Sürümü

Medya dosyalarını CD/DVD ve Blu-ray disklere yazdırmak için bulabileceğiniz en kaliteli program hiç kuşku yok ki Nero. Nero’nun 2015 sürümünde geçmişteki özelliklere ek olarak bir takım yararlı özellikler dahil edilmiş.

Artık verileri disklere kopyalamanın yanı sıra, disklerde (CD-DVD-Blu-ray) bulunan dosyaları ripleme yapabiliyor ve filmleri düzenlemek için harika video düzenleme özellikleri barındırıyor.

Nero 2015 Classic sayesinde artık bilgisayardaki bir videoyu veya fotoğrafı telefona atmak zorunda kalmadan canlı yayınla telefondan izleyebiliyorsunuz. Şimdilik Android ve iOS cihazlar için destek sunuyor.

Ayrıca telefondaki verileri bilgisayara kopyalamak zorunda kalmadan doğrudan diske yazdırabiliyorsunuz.

Nero 2015 Classic artık medya dosyalarının GeoTag bilgisini kullanarak hangi resmin veya videonun nerede çekildiğini gösterebiliyor. Hatta tüm medya dosyalarını çekildiği yere göre liste halinde gösterip kategorilere ayırabiliyor.

Nero 2015 Classic programının sahip olduğu SecurDisc teknolojisi sayesinde oluşturduğunuz CD/DVD’ler uzun yıllar boyunca bozulmadan sorunsuz çalışıyor. Eğer elinizde çizilmiş bir disk varsa, Nero programıyla bu diskin içindeki verileri bile kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 251 MB

Nero 2015 Classic İndir

Nero 2015 Classic Alternatif İndirme Linki

Programın antivirüs testi raporu


Yayımlandı

kategorisi